Polskie gwiazdy bez makijażu i w samej bieliźnie! Wspierają ważną akcję

Patrycja Chudolinska 14.03.2018
Julia Kamińska i Basia Kurdej Szatan w bieliźnie
Fotografia: instagram.com/bastekczernek

Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Lara Gessler i wiele innych!

Ruch body positive zdobywa coraz większą popularność nie tylko za oceanem, ale i w Polsce. Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna kampania skierowana do kobiet, zachęcająca do akceptacji swojego ciała. W ramach akcji Black and White Beauty wystąpiło kilka polskich gwiazd w różnym wieku, o zróżnicowanych typach urody i budowach ciała. Każda z nich pokazała się bez makijażu i w samej bieliźnie.

Zobacz także: Wyszły na ulicę w skąpej bieliźnie. Udowodniły, że piękno nie ma rozmiaru

Polskie gwiazdy pokazały się w samej bieliźnie

Wśród osób, które wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej #BlackAndWhiteBeauty pojawiły się m.in. Barbara Kurde-Szatan, Julia Kamińska, Maria Niklińska, Lara Gessler, Kamila Szczawińska i Elżbieta Romanowska. Warto dodać, że wszystkie zgodziły się pokazać bez retuszu. Autorem czarno-białych zdjęć z ich udziałem jest Bastek Czernek. Efekty swojej pracy fotograf pokazał na Instagramie.

Warto dodać, że poza długą listą gwiazd, w kampanii Black and White Beauty wzięły udział też nieznane szerokiej publiczności osoby. Nie zabrakło nawet kobiety w zaawansowanej ciąży. Najciekawsze ujęcia publikujemy w naszej galerii. Zobaczcie!

Zobacz także: Brytyjska marka pokazała zdjęcia modelek z rozstępami. "Wyglądają naturalnie i niesamowicie"

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów