Polski piłkarz zakażony koronawirusem! Smutną informacją podzielił się na Instagramie

Julita Buczek 16.03.2020
 Eliminacje Euro 2020 - Mecz Słowenia vs Polska
Fotografia: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy we włoskim klubie UC Sampdoria oraz w reprezentacji Polski podzielił się ze swoim fanami smutną wiadomością. Test na koronawirusa okazał się pozytywny.

Polski piłkarz grający w drużynie Sampdorii usłyszał niedawno, że jest zarażony koronawirusem. Tą smutną wiadomością postanowił podzielić się na swoim instagramowym koncie.

Bartosz Bereszyński zakażony koronawirusem

27-letni piłkarz poinformował swoim wiernych fanów za pomocą mediów społecznościowych, że uzyskał pozytywny wynik testów na COVID-19. Jak się okazuje to pierwszy polski piłkarz, u którego oficjalnie potwierdzono zarażenie koronawirusem. Bartosz nie jest jednak pierwszym chorym w swojej drużynie.

Wcześniej o pozytywnym wyniku badań poinformował Fabio Depaoli, Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, a także jeden z klubowych lekarzy Amedeo Baldari.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał na swoim instagramowym koncie Bereszyński.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Polka mieszkająca we Włoszech na przejmującym nagraniu. Płacze: "Do szpitala biorą tylko zdrowych, chorzy umierają"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów