Polski model na okładce francuskiego "Vogue'a"! Niedługo zrobi się o nim głośno?

Polak na okładce magazynu Vogue.
Fotografia: instagram.com @voguehommes

Polski model Staś Zienkiewicz pojawił się na październikowej okładce francuskiego "Vogue'a". To kolejny sukces wschodzącej gwiazdy.

Staś Zienkiewicz modelingiem zajmuje się od dłuższego czasu. Chłopak wziął udział w pokazach takich marek, jak Versace, Maison Margiela czy Givenchy. Podpisał drogie kontrakty z agencjami modeli w Paryżu, Londynie oraz Mediolanie. Teraz przyszedł czas na kolejny sukces - polski model znalazł się na okładce francuskiego wydania magazynu "Vogue". Obok niego pojawił się pochodzący z Estonii Braien Vaiksaar.

Staś Zienkiewicz na okładce "Vogue'a"

Dla wielu Polaków, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z modelingiem, naturalną ścieżką kariery wydaje się występ w programie telewizyjnym, takim jak np. "Top Model". Doświadczenie tam zdobyte oraz kontakty pozwalają na łatwiejsze wkroczenie w świat show-biznesu. Staś Zienkiewicz nie zdecydował się na taką drogę. Wziął przyszłość we własne ręce i niespodziewanie osiągnął międzynarodowy sukces. Wiele osób twierdzi, że przebije rozpoznawalnością nawet Anję Rubik.

W Polsce Zienkiewicz pracuje pod szyldem Uncover Models. Wziął między innymi udział w pokazie naszego rodowitego projektanta, Mariusza Przybylskiego.

Myślicie, że o Stasiu Zienkiewiczu niedługo zrobi się jeszcze głośniej?

Zobacz także: Tomasz Kot znów doceniony. Aktor wystąpił w sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"!

Sprawdź, w którym serialu powinieneś zagrać! Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań.

Kadr z serialu "Gra o Tron"
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym serialu powinieneś zagrać

Kadr z serialu "Gra o Tron"

1. Który z tych krajów chciałbyś odwiedzić?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów