Polski sportowiec przerwał rozmowę z dziennikarzem TVP. Usłyszał naprawdę dziwne pytanie

Redakcja 07.08.2017
Adam Kszczot
Fotografia: twitter.com/ZbigniewHoldys

Jego reakcja nie powinna dziwić. 

Mówią, że nie ma głupich pytań, a jedynie głupie odpowiedzi. Czasem jednak warto zastanowić się dwa razy, zanim zada się pytanie rozmówcy. Zwłaszcza, gdy będąc dziennikarzem nie chcemy, aby osoba, z którą przeprowadzamy wywiad, nagle odwróciła się na pięcie. A tego właśnie doświadczył Aleksander Dzięciołowski z TVP, który rozmawiał z Adamem Kszczotem

Adam Kszczot to polski lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów, kilkukrotny złoty medalista mistrzostw Europy i wicemistrz świata z Pekinu 2015 roku. Gdy zakwalifikował się do półfinału lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie, nie krył radości. Niestety, jedna rozmowa z dziennikarzem z pewnością popsuła mu humor.

Jak podaje Sport.pl, Dzięciołowski z telewizji TVP w rozmowie ze sportowcem odniósł się do słów jego trenera, który miał stwierdzić, że Kszczot "taki szybki jak w Rio już pewnie nigdy w karierze nie będzie, ale jest tutaj w Londynie najszybszy w tym roku". Dziennikarz przytoczył tę wypowiedź i zapytał, co o tym myśli. Jego odpowiedź? Cóż, krótka i treściwa. 

Nie powinieneś mi takich rzeczy mówić, dzięki, pa - powiedział Adam Kszczot i zakończył rozmowę z dziennikarzem. 

Cóż, reakcja sportowca nie powinna dziwić. Właśnie zakwalifikował się do półfinału mistrzostw świata i przyjmować powinien wyłącznie gratulacje. Pozostaje mieć nadzieję, że o niefortunnym pytaniu dziennikarza szybko zapomniał. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów