Polski Sherlock Holmes debiutuje w piosence "Jesteś aniołem". A w teledysku broń, złoty merol i kultowa fryzura

Paulina Szestowicka 16.11.2016
Krzysztof Rutkowski
Fotografia: www.youtube.com

Krzysztof Rutkowski nie tylko rozwiązuje zagadki kryminalne, ale też rozwija się wokalnie. Cóż, śpiewać każdy może. 

Zmieniając znany cytat z filmu "Forest Gump", można powiedzieć, że Internet jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz. A możesz trafić na na piosenkę "Jesteś aniołem", którą śpiewają Krzysztof Rutkowski z zespołem Fisher. 

Wydawać by się mogło, że to jest żart, ale 56-letni były detektyw naprawdę zaśpiewał i wystąpił w teledysku do utworu utrzymanego w klimacie disco polo. Piosenka jest taka sama jak wszystkie z tego gatunku, ale fakt, że jednym z wykonawców jest jedna z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych osób w Polsce, na pewno przyczyni się do wzrostu popularności kawałka w serwisie Youtube.com. A to znowu może przełożyć się na zainteresowanie produkcją, który promuje piosenka. Film "Miasto nocą" będzie miał premierę wiosną 2017 roku. 

Wszyscy Polacy to jedna rodzina

Przecież Polacy kochają disco polo, a jeszcze bardziej disco polo w Internecie. Przypomnijmy sobie tylko jaką popularnością cieszyła się piosenka "Ona tańczy da mnie" zespołu Weekend - biła rekordy odtworzeń. Dla jednych był to powód do radości - w końcu wszyscy zobaczyli jak wielu jest fanów disco polo, dla drugich było to ogromne rozczarowanie, ponieważ słuchają zupełnie innej muzyki i uważają, że disco polo jest najgorszym gatunkiem z możliwych. Przy okazji premiery piosenki "Jesteś aniołem" możemy się dowiedzieć, że grupę Fisher tworzą Piotr "Grek" Stawowczyk, Dominika "Golo" Golaka i Adam "Adi" Mosiej. A Krzysztofa Rutkowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać.

Zobacz także: Ile zarabiają polskie zespoły disco polo? Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów