10.08.2017 12:34

W Polsce otwierają sklep znanej na całym świecie marki. Czekało na to wielu klientów

Jej fani mogą mieć powody do zadowolenia. 

Galeria handlowa

Fotografia: Pexels

To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników kobiecej bielizny. Kultowa marka Victoria's Secret otwiera pierwszy w Polsce sklep, w którym znajdziemy pełny asortyment. Mimo że marka ma już swoje butiki w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie, wybór nie jest duży, a wręcz przeciwnie - bardzo okrojony. 

Teraz ma się to zmienić. W warszawskiej Arkadii już 30 sierpnia 2017 roku klienci będą mogli przebierać w ofercie Victoria's Secret. Do wyboru będą mieli oczywiście komplety bielizny, a wśród nich te najsłynniejszych linii - Victoria, Very Sexy, Dream Angels, czy chociażby Victoria Sport, ale również perfumy, kosmetyki i gadżety. 

Modelki Victoria's Secret

Modelki Victoria's Secret

Fotografia: East News

Victoria's Secret w Polsce

Jak podaje Gala.pl, salon przyciąga niebanalnym wnętrzem. Front jest przyciemniony i nastrojowy, ozdobiony czarno-białymi fotografiami najsłynniejszych modelek Victoria's Secret. Wnętrze salonu zdobią tapety w różowe paski, a więc kolor bezsprzecznie kojarzony z marką. W tylnej części sklepu znajdziemy ekrany, na których wyświetlane będą relacje z pokazów mody Victoria's Secret. 

Na klientki czekać będzie też niespodzianka. W salonie będą mogły spotkać się z brafitterkami, które pomogą wybrać idealny rozmiar stanika. Wystarczy będąc w przymierzalni nacisnąć wskazany guzik i poczekać na przybycie fachowca. 

Niektórzy zastanawiają się też, czy znane Aniołki Victoria's Secret uświetnią swoją obecnością otwarcie warszawskiego salonu. Czekamy z niecierpliwością ;-) 

Pokaz Victoria's Secret

Pokaz Victoria's Secret

Fotografia: East News

EN_01194606_0007

Fotografia: East News

EN_01194606_0073

Fotografia: East News