19.06.2017 08:36

W Biedronce rusza dziś wyjątkowa promocja. Każdy znajdzie coś dla siebie

Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. 

Biedronka

Fotografia: East News

Biedronka bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Książka na św. Jana", której celem jest promowanie czytelnictwa. 19 czerwca do sprzedaży w sklepach sieci trafi blisko 70 tytułów. 

Akcja "Książka na św. Jana" ma na celu propagowanie idei obdarowywania książkami bliskich osób. Jeronimo Martins, właściciel sklepów Biedronka, bierze w niej udział już po raz czwarty. 

"

"Książka na św. Jana" to święto zainicjowane przez Press Club Polska. Akcja ma na celu propagowanie idei obdarowywania książkami osób, które kochamy, lubimy i podziwiamy. Nawiązuje ona do katalońskiej tradycji dawania sobie książek w święto patrona literatury. W Polsce jest nim pisarz epoki odrodzenia – Jan Kochanowski, dlatego święto książki obchodzimy w dniu jego imienin, czyli 24 czerwca - czytamy na stronie Biedronka.pl.  "

giphy (6)

Dla każdego coś dobrego? 

Jak informuje Biedronka.pl, wśród blisko 70 tytułów, które trafią do sprzedaży, znajdziemy książki dla dzieci, ale również dla nieco starszych miłośników kryminałów, literatury obyczajowej i historycznej. 

Najmłodsi z pewnością miło spędzą czas sięgając po ilustrowaną infografikami książkę "Planeta Ziemia", dzięki której poznają historię naszej planety. Dobrym rozwiązaniem będzie również sięgnięcie po serię książek "Czytaj i graj", które zachęcają dzieci do rozwiązywania łamigłówek oraz zadań ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie. Dodatkowo, sieć sklepów oferuje także serię książeczek, które pomogą najmłodszym w nauce liczenia i czytania. 

Biedronka nie zapomniała również o swoich starszych klientach. Zadbała, aby na sklepowych półkach coś dla siebie mogli znaleźć zarówno miłośnicy kryminałów, jak również biografii, wywiadów, czy poradników. Wśród oferowanych książek znajdziemy powieść "Zapisane w wodzie" autorstwa Pauli Hawkins, "Kłamca" Nory Roberts, czy książkę o Marii Czubaszek zatytułowaną "Ostatni dymek". 

Zobacz także: Biedronka chce zlikwidować kolejki przy kasach. Ma na to bardzo dobry pomysł 

Czy kupujesz książki w sklepach Biedronka?