Polska piosenkarka została zatrzymana w Egipcie. Poszło o wyzywający strój!

Julita Buczek 17.06.2019
Kasia Nova w Egipcie
Fotografia: Instagram @kasianova

Egipski rząd podjął szybką decyzję o zatrzymaniu całej ekipy. Czy taka akcja służb rzeczywiście była potrzebna?

Kasia Nova wyjechała do Egiptu, aby nakręcić tam klip do singla "Tańcząc bez ciebie". Zdjęcia oraz film postanowiono zrealizować w Hurghadzie. Niestety nie wszystko poszło po myśli piosenkarki. Jak się niedawno okazało, gwiazda została zatrzymana przez tamtejsze władze.

Polska piosenkarka zatrzymana w Egipcie

Artystka została zatrzymana w jednej ze świątyń w Luksorze. Zdjęcia zostały zakończone przez specjalnie do tego wyznaczone służby, a piosenkarka oraz jej ekipa trafiła do aresztu. Jak się okazało, stroje piosenkarki oraz jej tancerek były zbyt kontrowersyjne. Ostatecznie wszystko zakończyło się szczęśliwie! Po kilku godzinach składania zeznań Polacy zostali wypuszczeni z aresztu.

Podczas kręcenia zdjęć w świątyni w Luksorze nagle pojawiła się policja i straż i, wykrzykując, przerwała nagrywanie. Wszyscy zamarli, bo nikt nie wiedział, o co chodzi. Wszelkie pozwolenia posiadali i nikt tutaj nie mógł się doczepić. Ekipa z wokalistką zostali zaprowadzeni do aresztu w celu wyjaśnienia sprawy. Trwało to ponad dwie godziny, gdzie wszyscy próbowali się dogadać. Przerażony przedstawiciel biura ETI dzwonił do ambasady polskiej. Policja kazała fotoreporterowi skasować część zdjęć. Okazało się, że strój wokalistki nie był dostatecznie przyzwoity na świątynię – powiedział manager Kasi Novej w rozmowie z "Faktem".

Według was policja dobrze zrobiła, że zatrzymała wokalistkę?

Zobacz także: Wielki finał "Big Brothera" za nami! Kto wygrał program?

Szukasz pomysłu na modną fryzurę? Poznaj najmodniejsze propozycje tego sezonu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów