Polska Barbie chwali się kolejną operacją. Opis tego zabiegu nie brzmi zachęcająco

Katarzyna Leszczyńska 21.12.2017
Polska Barbie
Fotografia: Instagram/Anella_Barbie_Official

Co tym razem postanowiła poprawić?

Anella An nie przestaje zaskakiwać. Odkąd Barbie wystąpiła w „Dzień Dobry TVN” jest o niej głośno. Co jakiś czas na jej temat w mediach pojawiają się nowe informacje. Wzbudziła też poruszenie wśród naszych rodzimych gwiazd. Jej operacje skomentowała nawet Joanna Przetakiewicz. Internauci wręcz nie mogą uwierzyć, że kiedyś Barbie wyglądała zupełnie inaczej.

Anella od samego początku nie ukrywała, że operacje plastyczne są dla niej ważne i choć miała już ich sporo, nadal chciałaby je kontynuować. Jak powiedziała, tak zrobiła. Pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie polska Barbie pochwaliła się, że zmierza na zabieg piłowania żuchwy.

Najlepsze prezenty od siebie dla siebie – w drodze po świąteczne marzenie – „piłowanie” żuchwy czeka. Moje życie – moje ciało – moje decyzje – napisała pod fotografią.

Zabieg piłowania żuchwy polega na korekcie linii żuchwy w celu wyszczuplenia twarzy i nadania jej nowych rysów. Trzeba przyznać, że perspektywa wypiłowania sobie czegoś w ciele nie brzmi zachęcająco. Na forach internetowych do tego zabiegu przyznaje się jednak wiele pań, choć ich doświadczenia nie zawsze są udane i przyjemne. Również fanki Anelli przekonywały ją w komentarzach, żeby nie decydowała się na taką korektę twarzy. W tym momencie jednak Barbie wyłączyła możliwość komentowania jej fotografii.

To wszystko prowadzi do zatracenia, do jakiegoś wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia. Opanuj się! Spójrz w lustro i opanuj się – apelowała do Barbie niedawno Joanna Przetakiewicz.

Anella najwidoczniej nie wzięła sobie do serca słów projektantki. Myślicie, że faktycznie tego typu korektami twarzy i ciała może zrobić sobie krzywdę?  

Polska Barbie zdecydowała się na piłowanie żuchwy
Fotografia: Instagram/Anella_Barbie_Official
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów