Półnagi David Beckham walczy z przemocą wobec dzieci. Rolę główną grają jego tatuaże

Patryk Chilewicz 06.12.2016
David Beckham
Fotografia: www.youtube.com

Piłkarz łączy w sobie to, co lubimy najbardziej: talent, poczucie humoru, urok osobisty i dobre serce. Postanowił to po raz kolejny udowodnić i wziął udział w nowej akcji UNICEF-u.

Piłkarze po zakończeniu kariery sportowej wpadają czasami na naprawdę dziwne pomysły - niektórzy wymieniają żony na młodsze modele, inni popadają w nałogi, a jeszcze inni mają ambicję celebryckie. David Beckham udowadnia jednak, że można być na emeryturze, a przy okazji nie stracić wigoru.

Przystojny Becks lubi się rozbierać. Wiemy to choćby z kampanii jego linii dla H&M, gdzie pokazywał już ciało. Teraz postanowił zdjąć koszulę dla celów dobroczynnych, a konkretniej dla UNICEF, organizacji która walczy z przemocą wobec dzieci. W klipie zostało "wykorzystane" wytatuowane ciało Davida Beckhama. Twórcy postanowili użyć jego klatki piersiowej jako swoistej planszy, na której przedstawili graficznie sytuacje przemocowe, jakim są poddawane dzieci na całym świecie. 

W opisie akcji UNICEF można przeczytać:

Tatuaże są często znakami, które wyrażają wyjątkowe wspomnienia, ale miliony dzieci jest obarczone stygmatami, których nie wybrali, a te będą z nimi do końca życia. Przemoc fizyczna, seksualna i emocjonalna jest powszechnie stosowana na milionach dzieci na całym świecie w domach, szkołach, Internecie i ich środowiskach. Przemoc wobec dzieci nie jest czymś nieuniknionym.

Jako ojciec czwórki dzieci, David Beckham z pewnością wie, jak ważne jest zdrowie, bezpieczeństwo i poprawny rozwój dorastającego pokolenia. Dzięki tej akcji piłkarz zyskał kolejny plus - jako odpowiedzialny i wrażliwy mężczyzna. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów