Polka wygrała niemiecki „Top Model”. Kim jest Simone Kowalski?

Sylwia Kropiewnicka 28.05.2019
Polka wygrała niemiecki „Top Model”. Kim jest Simone Kowalski?
Fotografia: Instagram.com/simone.gntm.2019

Simone Kowalski wygrała niemiecką edycję „Top Model”! Kim jest?

Program „Top Model” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, również w Niemczech format ten zdobył bardzo dużą sympatię widzów, a zwyciężczynią ostatniej edycji została Polka! Kim jest Simone Kowalski?

Simone Kowalski wygrała niemiecki „Top Model”

Simone Kowalski mieszka w Niemczech od 20 lat, a teraz zdecydowała się wziąć udział w "Germany's Next Topmodel". Okazało się to bardzo dobrym pomysłem! Simone zwyciężyła, a droga do świata modelingu stoi przed nią otworem. Dziewczyna stała się ulubienicą samej Heidi Klum.

Simone urodziła się w Polsce, jednak jej rodzice zdecydowali się wyjechać do Niemiec, kiedy ona miała zaledwie roczek. Jak się okazuje, Simone ma za sobą trudne doświadczenia. Dziewczyna początkowo chciała być sportowcem, niestety jej plany pokrzyżowała kontuzja.

Simone przez 1,5 roku była przykuta do wózku inwalidzkiego na skutek odniesionych urazów stóp, których nabawiała się w trakcie przygotowań do Olimpiady. Po skomplikowanej operacji, nie mogła się ona poruszać o własnych siłach. Rehabilitacja okazała się jednak skuteczna i umożliwiała Simone powrót do zdrowia oraz udział w „Top Model”.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:  Joanna Krupa jest w ciąży! Pochwaliła się w „DDTVN”

Pokochała ich cała Polska. Jak dziś wyglądają?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów