Jedna z najpiekniejszych Amerykanek to... Polka. Karolina Jasko walczyła o koronę Miss USA

Redakcja 24.05.2018
Karolina Jasko
Fotografia: instagram.com/missilusa

W Shreveport w Luizjanie odbyły się wybory Miss USA. Jedną z najpiękniejszych Amerykanek była Polka – Karolina Jasko.

Czasami to uroda wpływa na przebieg zawodowej kariery. W końcu wiele światowych gwiazd zdobywało sławę w finałach konkursów piękności. Halle Berry, Sharon Stone czy Polki Aneta Kręglicka i Marcelina Zawadzka to tylko niektóre z gwiazd, które dobrze wykorzystały swoją urodę i sukcesy w konkursach piękności.

Zobacz także: Miss Supermodel Worldwide 2018 wybrana

Taka szansa czeka teraz na Karolinę Jasko. 20-letnia Polka mieszkająca w Chicago wzięła udział w wyborach Miss USA, które odbyły się w poniedziałkowy wieczór w Shreveport w Luizjanie. Jasko reprezentowała w konkursie stan Illinois. Ostatecznie nie udało się jej dostać do pierwszej 15-tki walczących o koronę, ale już sam udział w wyborach można uznać za wielki sukces. Być może zaprocentuje w przyszłości.

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, dopingowali, głosowali, i ogrzewali moje serce podczas całego tego okresu. (…) Wszyscy wciąż mówią, jak im przykro i pytają, jak się trzymam,  a ja chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że jestem bardzo zadowolona z wyników! – napisała Jasko w mediach społecznościowych i pogratulowała zwyciężczyni konkursu.

Za najpiękniejszą Amerykankę uznano 23-letnią Sarah Rose Summers reprezentującą Nebraskę. Piękność będzie w przyszłym roku rzecznikiem organizacji Miss Universe.

Zobacz także: Była jedną z najsłynniejszych małych miss. Jak dziś wygląda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów