Na co dzień kieruje ciężarówkami. Teraz Polka została wyróżniona przez Barbie!

Paulina Ermel 06.03.2019
Iwona Blecharczyk
Fotografia: Eastnews

Co roku Barbie wybiera najbardziej inspirujące kobiety z całego świata i przyznaje im tytuł Barbie Shero. W tym roku wyróżnienie otrzymała Polka, która... kieruje ciężarówką!

Barbie Shero to prestiżowy tytuł, który przyznawany jest inspirującym kobietom z całego świata. Takie kobiety zyskują nie tylko to wyróżnienie, ale też otrzymują lalkę ze swoją podobizną. Już w zeszłym roku nagrodę otrzymała Polka - Martyna Wojciechowska. W tym roku tytułem może pochwalić się nasza kolejna rodaczka - Iwona Blecharczyk, która na co dzień kieruje TIR-em!

Barbie Shero dla Polki

W tym roku Barbie Shero otrzymała Iwona Blecharczyk. Jest ona zawodowym kierowcą ciężarówek. Aby uzyskać ugruntowaną pozycję w tej prawdziwie męskiej branży, przeszła długą drogę. I właśnie doświadczeniami dzieli się na wideoblogu oraz w mediach społecznościowych.

Barbie postanowiła docenić starania Iwony i nagrodziła ją tytułem prawdziwej bohaterki. Polka otrzymała lalkę ze swoją podobizną. Jak decyzję argumentowali przedstawiciele firmy? "Iwona inspiruje swoją siłą ducha, odwagą i determinacją, dzięki którym pasję do motoryzacji uczyniła sposobem na życie i karierę zawodową. Jako profesjonalny kierowca samochodu ciężarowego udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a kobiety mogą i potrafią spełniać się w każdej profesji" - napisali.

Barbie Shero to nagrody przyznawane kobietom, które są prawdziwymi bohaterkami. Inspirują tysiące, przesuwają granice i pokonują przeszkody. Pierwszą Polką, która została nagrodzona tym tytułem była Martyna Wojciechowska.

Od kilku lat żywią się wyłącznie owocami. Nic dziwnego, że Polka i Polak stali się gwiazdami internetu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów