Polka nakręciła zabawny film o piersiach, którym zachwycają się nawet zagraniczne media

Paulina Szestowicka 19.07.2016
Cykl życia cycków
Fotografia: www.facebook.com/SuperStylerBlog

Pokazała, jak zmienia się ich wygląd w zależności od etapu życia, w jakim znajduje się kobieta. 

Marta Lech-Maciejewska, autorka bloga Superstyler.pl, w mniej niż minutę pokazała, jak zmieniają się nasze piersi w trakcie i po karmieniu dziecka.Krótki film "Cykl życia cycków" zrobił furorę w Internecie z prostego powodu - jest po prostu zabawny. Przed ciążą nasze piersi przypominają pomarańcze, kiedy jesteśmy w ciąży - melony. Natomiast jak karmimy, bywa, że mamy asymetryczne piersi, a po zakończeniu karmienia często przypominają skórki od bananów. 

Nasz filmik o cyklu życia cycków podbija "Internety". Cieszy mnie to niezmiernie, bo widać, że kobiety mają do siebie dystans. Potrafią śmiać się ze swoich słabości i jednocześnie walczyć z nimi. Kilka z was bez skrępowania napisało w komentarzu, że po ciąży, czy po zakończonym karmieniu piersią zdecydowały się na korektę biustu w klinice medycyny estetycznej. Jeszcze inne pisały o tym, że są na etapie odkładania na to kasy. Fajnie. Bo zamiast żyć pod jednym dachem z kompleksami zaczynamy działać. To budujące - napisała autorka na swoim blogu.

"Cykl życia cycków" został opublikowany w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Tylko polska obecnie ma ponad pół miliona wyświetleń. Zachodnie serwisy internetowe też udostępniły wideo na swoich łamach. Super, że polska blogerka zrobiła tak udany wiral - i przedstawiający tak ważny i trudny temat dla wielu kobiet. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów