Polka na prestiżowej liście 100 najważniejszych osób dla kultury ulicznej. Znaleźli się tam też Rihanna i Kanye West

Julita Buczek 17.12.2018
polka na liście 100 najlepszych
Fotografia: Instagram @misbhv

Znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób w kulturze ulicznej. Możemy być dumni z naszej rodaczki!

Ostatnio Hypebeast opublikował listę 100 osób, które dzięki swoim kreatywnym działaniom w 2018 roku ukształtowały kulturę uliczną. W zestawieniu znalazła się Polka, Natalia Maczek, która jest założycielką luksusowej marki streetwearowej MISBHV.

Polka w zestawieniu Hypebeast

Zespół Hypebeast w komentarzu dotyczącym marki napisał, że marka: "nie ucieka od reprezentowania swoich polskich korzeni, wykorzystując swoje ubrania, by wyrazić minione doświadczenia, subkulturę i kulturowe fenomeny". MISBHV zostało docenione również dzięki różnego rodzaju kolaboracjom, które miało okazję realizować. Współpraca z marką Reebok czy nowojorskim sklepem KITH. Warto również zwrócić uwagę na współpracę z gwiazdami. Ubrania z polską metką nosi coraz więcej gwiazd z całego świata jak np. Travis Scott, A$AP Rocky, Kylie Jenner czy Playboi Carti. Maczek na listę Hypebeast trafiła po raz drugi, poprzednio znalazła się w zestawieniu w 2016 roku.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!  

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów