Polka mieszkająca we Włoszech na przejmującym nagraniu. Płacze: "Do szpitala biorą tylko zdrowych, chorzy umierają"

Kobieta z maseczką w Rzymie przy Koloseum
Fotografia: ANDREAS SOLARO/AFP/East News

Koronawirus zmobilizował gwiazdy do apeli w stronę fanów. Doda postanowiła wręcz wstrząsnąć nimi, publikując nagranie płaczącej Polki, która mieszka we Włoszech.

Większość polskich gwiazd wzięła sobie do serca odpowiedzialność za swoich fanów. Jako osoby publiczne zachęcają do pozostawania w domach i przestrzegania zasad, które mają zabezpieczyć nas przed zarażeniem koronawirusem. Mocno zaangażowana jest także Doda, która podkreśla, że każdy z nas powinien stosować się do wytycznych. Teraz wokalistka udostępniła szokujące nagranie, w którym słyszymy relację Polki mieszkającej we Włoszech. Jej słowa są bardzo przejmujące.

Zobacz także: Wojtek Szczęsny zabrał głos w sprawie koronawirusa! "Nie lekceważcie tego wirusa"

Polka, która mieszka we Włoszech na wstrząsającym nagraniu

Sytuacja we Włoszech jest bardzo poważna i z pewnością o wiele bardziej poważna niż w Polsce. Nagranie, które udostępniła Doda, ma nas przekonać jednak do tego, żeby zastosować się do wytycznych, które mają zapobiegać przed rozprzestrzenianiem się zarazy.

Wokalistka opublikowała fragment swojej rozmowy z koleżanką, która mieszka we Włoszech. Kobieta płacze do słuchawki i opowiada, jak wygląda sytuacja w tym kraju.

Mamy mały stan wojenny. Mamy zakaz podróżowania, mamy zakaz przemieszczania się. Do szpitala biorą tylko osoby zdrowe, osoby chore umierają. Nie ma miejsc w szpitalach - opowiada kobieta.

Kobieta dodała też, że w stanie poważnym we Włoszech są już nie tylko osoby starsze.

Mówili, że dzieci nie dotyka ten wirus, że młodzieży nie dotyka. Mamy 20-letnie osoby, które są już podłączone pod aparaty oddechowe. Nie robią żadnych operacji na ludziach. Masz zawał serca? Umierasz w domu - płacze kobieta.

Doda apeluje tym samy, żeby nie bagatelizować tej sytuacji i nie dopuścić, żeby i u nas doszło do tak tragicznej sytuacji. 

Zobacz także: Tom Hanks z żoną zdradzili, jak się czują i pokazali, jak wygląda ich kwarantanna! "Są rzeczy, które wszyscy możemy zrobić, aby przez to przejść"

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów