Królikowski z dziewczyną na premierze "Polityki" Vegi. Kasia przyćmiła inne gwiazdy!

Zuzanna Morska 04.09.2019
Antek Królikowski
Fotografia: instagram.com/antek.krolikowski

We wtorek wieczorem odbyła się uroczysta premiera głośnego filmu Patryka Vegi pt. "Polityka". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Antka Królikowskiego, któremu towarzyszyła ukochana. Zobaczcie, jak się prezentowała.

O "Polityce" Vegi zrobiło się głośno, zanim produkcja weszła do kin. Wszystko za sprawą tematyki filmu i jego pikantnych fragmentów, którymi reżyser podsycał zainteresowanie widzów.

Premiera "Polityki" odbyła się 3 września, a na uroczystości nie mogło zabraknąć aktorów, którzy w niej zagrali. Szczególną uwagę przyciągał Antek Królikowski, któremu na wydarzeniu towarzyszyła partnerka. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej oczu!

Antek Królikowski z dziewczyną na premierze "Polityki" Vegi

Antek Królikowski zagrał w "Polityce" Patryka Vegi jedną z głównych ról. Na premierze filmu pojawił się wraz z ukochaną, z którą dumnie pozował na ściance. Para spotyka się od kilku miesięcy, więc nic dziwnego, że to właśnie Kasia kibicowała Antkowi podczas premiery filmu.

Fotoreporterzy nie mogli oderwać od tej pary wzroku! Kasia miała na sobie długą i bardzo delikatną kreację w bladoróżowym kolorze. Idealnie podkreśliła jej urodę. Dziewczyna Królikowskiego postawiła na naturalny makijaż, rozpuszczone włosy i stonowane dodatki.

Z kolei Antek założył na premierę czarny garnitur, białą koszulę i pasujące do niej sneakersy. Jak wyglądali razem? Naszym zdaniem to jedna z najpiękniejszych par tego wieczoru!

EN_01392152_0075
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów