Polak w amerykańskim „Mam Talent”. Ma szansę na wygraną!

Nastazja Bloch 25.06.2019
Marcin Patrzałek fot. Jakub Wykurz
Fotografia: Instagram/@kubwnk_photo

Marcin Patrzałek to młody artysta, który postanowił zaprezentować swój talent amerykańskiej widowni. Jak mu poszło?

Talent show to idealna okazja do pokazania światu swoich umiejętności. Wielu znanych artystów właśnie w ten sposób rozpoczynało karierę. Tym razem swój talent postanowił zaprezentować 18-letni Marcin Patrzałek. Młody muzyk wystąpił w amerykańskim programie „America’s Got Talent”. Gitarzysta zachwycił nie tylko jurorów, ale i fanów, którzy okrzyknęli jego występ najlepszym w historii programu.

Zobacz także: Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę? "Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!"

Utalentowany Polak podbija świat

Marcin Patrzałek to wybitny gitarzysta, który już jako dziecko osiągał wielkie sukcesy. W 2014 roku młody muzyk wygrał program „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Cztery lata później zajął pierwsze miejsce we włoskim talent show "Tu Si Que Vales". Obecnie polski reprezentant walczy o zwycięstwo w amerykańskim „Mam talent”.

Polak w amerykańskim „Mam Talent”

Marcin Patrzałek swój talent postanowił pokazać także za oceanem. Muzyk wystąpił w amerykańskim „Mam Talent’ z własną aranżacją V Symfonii Beethovena oraz zagrał utwór "Toxicity" zespołu System of a Down.

Dźwięki fascynowały mnie od dziecka, cały czas słyszałem w myślach jakieś kompozycje abstrakcyjnych dźwięków. Już jako dziecko chciałem tworzyć, takie dźwięki, których nie można usłyszeć na co dzień. Te futurystyczne dźwięki składają się na muzykę. To, co robię, jest dość dziwne i eksperymentalne – przyznał Patrzałek w rozmowie z gospodarzem „America’s Got Talent”, Terrym Crewsem.

Jury w składzie: Howie Mandell, Julianne Houghnie, Simon Cowell, Gabrielle Union, jednogłośnie przyznali muzykowi cztery "Tak" i dali owacje na stojąco.

Talent Polaka podziwiali i docenili także fani programu. Po wyjątkowym odcinku internauci komentowali występ Marcina.

To mój ulubiony występ jak do tej pory. Najlepszy w historii programu. Chcę, żeby wygrał!

Stary! Rozwalasz system po prostu!

Jak wam się podoba występ utalentowanego Marcina?

Zobacz także: Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. "Powrót do przeszłości"

Na te festiwale będzie chciał pojechać każdy fan muzyki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów