Pokazy Victoria's Secret po ponad 20 latach znikną z ekranów

Victoria's Secret
Fotografia: Instagram.com/victoriassecret

Zła wiadomość dla fanów tej kultowej marki.

Co roku pokazy Victoria's Secret przyciągały przed telewizory miliony widzów z całego świata. Jednak od tego roku nie będą już emitowane na małych ekranach. Skąd ta decyzja?

Pokazów Victoria's Secret nie zobaczymy już na ekranach telewizorów

Wydawało się, że coroczne pokazy Victoria's Secret nieprzerwanie cieszą się niesłabnącą popularnością. Okazuje się jednak, że show z udziałem najpiękniejszych kobiet świata nie jest już tak chętnie oglądane, jak jeszcze kilka lat temu.

Z powodu gwałtownego spadku oglądalności przedstawiciele marki bieliźniarskiej podjęli decyzję o rezygnacji z emisji pokazów w telewizji. Dodajmy, że Jeszcze w 2013 roku show z udziałem aniołków obejrzało w TV 10 milionów widzów, ale po 5 latach liczba odbiorców spadła do zaledwie 3 milionów. Przypomnijmy, że pierwsze show zorganizowano w 2001 roku.

Postanowiliśmy przemyśleć tradycyjny pokaz mody Victoria's Secret i nie wierzymy, że telewizja sieciowa jest dla nas odpowiednia - powiedział dyrektor firmy, Leslie Wexner.

A wy oglądacie pokazy Victoria's Secret?

Instagram to jedno z narzędzi pozwalających na konkretny zarobek, zwłaszcza gwiazdom. Zobaczcie, kto zarabia najwięcej dzięki temu portalowi społecznościowemu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów