Mamy pierwsze zdjęcia księcia Louisa. Ich autorką jest księżna Kate

Anna Respondek 07.05.2018
Księżniczka Charlotte i książę Louis
Fotografia: Instagram/Kensingtonroyal

Na oficjalnym instagramowym koncie Kensington Palace pojawiły się dwa zdjęcia księcia Louisa. Na jednym z nich towarzyszy mu księżniczka Charlotte. 

Pod koniec kwietnia na świat przyszło trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Cały świat z zapartym tchem śledził wydarzenia, jakie działy się pod szpitalem świętego Marka. 

Zobacz także: Księżna Kate ubrana tak samo jak postać z filmu Romana Polańskiego „Dziecko Rosemary”

Jeszcze tego samego dnia księżna Kate pokazała księcia Louisa i zapozowała do zdjęć fotoreporterom, którzy od wielu godzin czekali na jej pojawienie się. Do szpitala przybyli również księżniczka Charlotte i książę George. 

W niedzielę, ponad 2 tygodnie od porodu, przyszedł czas na zaprezentowanie oficjalnych portretów księcia Louisa. Tak jak w przypadku Charlotte i George'a ich autorką została Kate, która od lat interesuje się fotografią. Na Instagramie Kensington Palace możemy przeczytać kilka słów od Kate i Williama. 

Księżna i książę Cambridge mają zaszczyt zaprezentować dwa zdjęcia księcia Louisa, które zostały zrobione przez księżną Kate w Kensington Palace. Zdjęcia te zostały zrobione 2 maja w 3. urodziny księżniczki Charlotte. Książę i księżna pragną podziękować wszystkim za piękne życzenia z okazji narodzin księcia Louisa i urodzin księżniczki Charlotte - można przeczytać na oficjalnym koncie pałacu.

Jak Wam się podoba mały książę? ;)

Zobacz także: Synek Kate i Williama daje im w kość? Książę zasypiał podczas oficjalnej uroczystości!

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów