Pokazała, jak będzie wyglądać jej ciało, jeśli ulegnie internetowym hejterom

Magdalena Barszczak 18.04.2018
Chessie King
Fotografia: Youtube.com/CybersmileOfficial / Instagram.com/chessiekingg

Wideo Brytyjki podbiło sieć.

Internet nie składa się tylko ze zdjęć kobiet o idealnych kształtach i pięknych rysach. Choć takich fotografii nie brakuje na Instagramie, częściej można znaleźć tam panie, które stawiają na naturalność. Wszystkie jednak w równym stopniu padają ofiarą internetowych hejterów

Zobacz także: Blogerka na zdjęciach pokazuje prawdę o kaloriach. Zanim sięgniesz po zdrową przekąskę, zastanów się dwa razy

Blogerka fitnessowa Chessie King coś o tym wie. Brytyjka promuje trend pozytywnego ciała. Regularnie publikuje zdjęcia ze swoich treningów i codziennie słyszy, jak powinna wyglądać. Co zarzucają jej w komentarzach?

Jesteś taka tłusta.

Twoje ramiona są za szerokie.

Twoje nogi są takie wielkie.

Nie mieścisz się w ten stanik.

Jesteś taka brzydka.

Kiedy się uśmiechasz, nie widać ci ust.

Blogerka pokazała, jak wygląda ideał hejterów

To niejedyne zarzuty, jakie padły pod adresem Chessie, jednak te najbardziej popularne. Blogerka postanowiła przeprowadzić eksperyment i odpowiedzieć na prośby komentujących. Razem z fundacją Cybersmile i jej grafikami stworzyła ideał hejterów z Instagrama.

Jak wyglądałoby jej ciało, gdyby posłuchała internetowych trolli? Pod koniec eksperymentu była ledwo rozpoznawalna. Skończyłaby jako skrzyżowanie Barbie i nadmuchanej lalki z sex-shopu po kilku operacjach plastycznych. Efekt jest przerażający!

Zobacz także: Przez 5 dni jadła wyłącznie pizzę. Największy problem miała z jedną rzeczą. "To mnie zaskoczyło"

Kampania Cybersmile ma na celu pokazanie, że każdego dnia padamy ofiarą internetowego hejtu. Osoby, które mają do siebie dystans, sobie poradzą, jednak w przypadku nadwrażliwców nękanie w sieci może skończyć się tragicznie. Dlatego pokazywanie tego zjawiska jest niezwykle ważne. W ciągu pierwszego dnia kampania fundacji dotarła do prawie 50 tysięcy osób.

Jak się wam podoba efekt końcowy?

Blogerka odpowiedziała internetowym hejterom:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów