Pokaz Victoria's Secret 2019 się nie odbędzie? Jest komentarz jednej z modelek

Paulina Ermel 31.07.2019
Modelki Victoria's Secret
Fotografia: AUG/FaceToFace/REPORTER

Od dawna pojawiają się spekulacje dotyczące pokazu Victoria's Secret w 2019 roku. Jedna z modelek twierdzi, że się nie odbędzie!

Victoria's Secret to jedna z najpopularniejszych marek bieliźnianych na świecie. Nie dość, że oferuje klientom piękną i seksowną bieliznę, organizuje też najseksowniejsze pokazy mody na świecie. To właśnie na wybiegu Victoria's Secret występują najpiękniejsze kobiety, które ubrane są jedynie w kuse zestawy bielizny.

Już kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że pokaz bielizny Victoria's Secret będzie można obejrzeć wyłącznie na żywo, jeśli najpierw kupi się bilety (które notabene są bardzo drogie i niedostępne dla wszystkich). Niestety firma nie planuje w tym roku robić transmisji z pokazu - kilka tygodni po pokazie zawsze puszczano go w telewizji.

Teraz pojawiły się nowe informacje. Okazuje się, że pokaz Victoria's Secret w tym roku może się w ogóle nie odbyć!

Pokaz Victoria's Secret 2019 się nie odbędzie?

Spekulacje dotyczące tego, że pokaz Victoria's Secret się nie odbędzie, zaczęły się pojawiać po tym, kiedy jedna z modelek udzieliła wymownego wywiadu. To właśnie w nim podkreśliła, że nie przygotowuje się do wyjścia na wybieg, a zawsze o tej porze roku była już w trakcie treningów.

Niestety pokaz Victoria's Secret nie odbędzie się w tym roku. To dla mnie dziwne, ponieważ mniej więcej w tym czasie już trenuję. Ale jestem pewna, że w przyszłości odbędzie się. Uważam, że przedstawiciele pracują teraz nad nowym brandingiem i nowym pomysłem na show, ponieważ jest to najlepszy pokaz na świecie - powiedziała Shanina Shaik w rozmowie z "Daily Telegraph".

Shanina Shaik to 28-letnia australijska piękność, która wielokrotnie występowała na wybiegu Victoria's Secret u boku takich sław, jak Adriana Lima czy Alessandra Ambrosio.

Będziecie tęsknić za tym wydarzeniem? Co roku przyciągało ono przez ekrany telewizorów tysiące osób.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów