Słaby początek kariery Meghan po odejściu z rodziny królewskiej. Krytycy nie zostawili na niej suchej nitki!

Zuzanna Morska 01.04.2020
Meghan i Harry
Fotografia: TOLGA AKMEN/AFP/East News

Pierwszym projektem Meghan po odejściu z rodziny królewskiej była narracja w filmie przyrodniczym Disneya pt. "Elephant". Jak wypadła w nowej roli? Krytycy nie zostawili na niej suchej nitki.

Odejście Meghan i Harry'ego z brytyjskiego dworu królewskiego stało się faktem. Małżonkowie wraz z synkiem Archiem mieszkają obecnie w USA i dzielą swoje życie między Amerykę Północną a Wielką Brytanię.

Fani rodziny królewskiej są zawiedzeni zachowaniem byłej pary książęcej Sussexu. I zastanawiają się też, z czego będą się utrzymywać Meghan i Harry. Wygląda na to, że była aktorka i książę mają na to pomysł. Meghan nawet ma za sobą debiut w nowej roli - dostała bowiem angaż filmie przyrodniczym Disneya pt. "Elephant". Została narratorką filmu. I chyba nie wypadła zbyt dobrze, bo krytycy nie zostawili na niej suchej nitki.

Początek kariery Meghan po podejściu z rodziny królewskiej. Krytycy nie zostawili na niej suchej nitki

Premiera produkcji Disneya pt. "Elephant" została zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku na platformie Disney+. Jest to historia afrykańskiej słonicy Shani i jej dziecka Jomo, którzy wędrują przez pustynię Kalahari. W obliczu malejących zasobów wody i okrutnych drapieżników próbują podążać śladami przodków do upragnionego raju. Historię w filmie opowiada właśnie Meghan Markle.

Krytycy mieli okazję zapoznać się już z filmem przyrodniczym, do którego zaangażowano żonę księcia Harry'ego. I niestety nie mają o jej projekcie dobrego zdania. Zagraniczni krytycy oceniają film z udziałem Meghan - w skali od 1 do 6 - na 3. Docenione zostały przede wszystkim piękne zdjęcia. Natomiast sama narracja nie zebrała zbyt pochlebnych opinii.

Meghan brzmi jak słodka królewska dziewczynka z elementami dziewczynki z wyższych sfer – napisał Robbie Collin z "The Telegraph".

Podobne zdanie ma zresztą ekspert piszący dla "The Sun".

Jeżeli chodzi o rolę Meghan, to jej narracja jest za bardzo pozytywna i nadmiernie podekscytowana, przez co momentami głos księżnej jest trochę irytujący – czytamy jego wypowiedź.

Obejrzycie "Elephant" z udziałem byłej księżnej?

Interesujesz się brytyjską rodziną królewską? Koniecznie zatem weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę na ich temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów