Pochwaliła się kompletem ubrań od Nike i zapytała, jaki to kolor. W sieci rozgorzała dyskusja

Redakcja 07.07.2017
Nike
Fotografia: East News

Okazuje się, że określenie koloru wcale nie jest takie proste. 

Internautka udostępniła w sieci zdjęcie ubrań od marki Nike, czym wywołała niemałe poruszenie. Do fotografii dołączyła bowiem krótki opis, w którym pyta, czy ktokolwiek sądzi, że prezentowany strój nie jest w kolorach różowym i białym. Pod postem szybko rozgorzała dyskusja, a internauci zaczęli prześcigać się w pomysłach i proponować swoje warianty kolorystyczne.

Wielu zapewne pamięta słynną internetową "aferę" z biało-złotą sukienką w roli głównej. Internauci zastanawiali się nad określeniem koloru przedstawionej na zdjęciu kreacji. Podczas gdy jedni widzieli biało-złote zestawienie, inni twierdzili, że ubranie jest w czarno-białe pasy. 

Czytaj więcej: Słynna biało-złota sukienka powraca. Naukowcy mają nowe wyjaśnienie dotyczące innego postrzegania jej kolorów

Teraz internauci ponownie mają nad czym myśleć, a wszystko za sprawą zdjęcia, które na Facebooku udostępniła Rachael Stewart. Kobieta twierdzi, że prezentowany na zdjęciu zestaw ubrań ma dwa kolory: różowy i biały. 

Jaki to kolor?
Fotografia: www.facebook.com/rachael.oconnor.7315?fref=nf

Jaki to kolor?

Różowy, a może turkusowy?

Post internautki zdobył w sieci ogromną popularność. Udostępniono go już ponad 650 razy i pozostawiono blisko 500 komentarzy. I nie można się dziwić, bo okazuje się, że nie wszyscy podzielają zdanie Rachaeli Stewart. 

Ja widzę szary i niebieski - napisał internauta. 

Różowy i biały? Żartujesz? Szary i turkusowy - dodał kolejny.

Zielony i szary.

Jak widać, komentujący nie są zgodni. Niektórzy twierdzili nawet, że gdy po raz pierwszy spojrzeli na zdjęcie, zobaczyli dwa kolory: różowy i biały. Kiedy jednak spojrzeli po raz kolejny, swojego wyboru nie byli już tacy pewni. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów