Pocałowała nieznajomego, bo jej partner wolał pić piwo. Nagranie z tej sytuacji stało się hitem

Mateusz Patyk 13.03.2017
Kiss Cam Atlanta Hawks
Fotografia: Youtube.com/Atlanta Hawks

Panowie muszą mieć się na baczności. W przeciwnym razie wybranki ich serc mogą sobie znaleźć innego kompana do zabawy.

Podczas meczu koszykówki amerykańskiej drużyny Atlanta Hawks doszło do niecodziennej sceny.

"Kamera pocałunków" (ang. "Kiss Cam") w trakcie przerwy w rozgrywce jak zawsze wybierała z widowni zakochane pary i pokazywała je na głównym ekranie. Miał to być znak do wzajemnego całusa. Jednak pewnej parze nie było do śmiechu po tym, jak kamera została skierowana właśnie na nich.

Kobieta była początkowo entuzjastycznie nastawiona, jednak siedzący obok mężczyzna, będący najprawdopodobniej jej partnerem, nie podzielał tego nastawienia i dalej sączył piwo z kubka, ignorując tym samym prośby o pocałowanie swojej dziewczyny. Fanka jednej z drużyn nie zwlekała i w tej sytuacji zapytała siedzącego obok nieznajomego, czy to jemu może skraść całusa. Mężczyzna się zgodził, a to, co wydarzyło się chwilę później, było dość zaskakujące.

Pijący wcześniej piwo jej chłopak nie mógł uwierzyć w to, co się stało, podobnie jak większość widowni tego miłosnego zwrotu akcji. Spontaniczne Ménage à trois bez zgody mężczyzny doprowadziło do efektownego końca randki. Reakcja kibica urażonego tym zachowaniem była natychmiastowa - po prostu zostawił kubek z piwem i ostentacyjnie wyszedł.

Nie jest do końca jasne, czy ta rodzajowa scenka była autentyczna, ale gdy tylko film z udziałem tych trojga trafił do internetu, od razu stał się wiralem. Do tej pory obejrzano go ponad pół miliona razy.

Kiss Cam Atlanta Hawks
Fotografia: Youtube.com/Atlanta Hawks
Kiss Cam Atlanta Hawks
Fotografia: Youtube.com/Atlanta Hawks
Kiss Cam Atlanta Hawks
Fotografia: Youtube.com/Atlanta Hawks
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów