Pobił kangura, żeby uratować swojego psa. Ten krótki film stał się hitem Internetu

Redakcja 06.12.2016
Greig Tonkins
Fotografia: www.youtube.com

Choć sytuacja może wydawać się komiczna, życie Maxa było w niebezpieczeństwie. 

W Australii podczas jednego z polowań doszło do przedziwnej sytuacji, o której internauci dowiedzieli się dzięki zamieszczonemu w sieci krótkiemu filmikowi.

Na nagraniu widać, jak kangur łapie za szyję psa i ani myśli go wypuścić. Sytuacja, choć może wydawać się niedorzeczna, wydarzyła się naprawdę. W rolach głównych wystąpili kangur, pies Max i Greig Tonkins, pracownik ogrodu zoologicznego Toronga. 

Jak podaje Dailymail.co.uk., do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z polowań na dziki, zorganizowanego dla umierającego Kaila Barwicka. Godzinny film z polowania miał być prezentem dla chorego przyjaciela. Nikt nie przypuszczał, że za chwilę pisać o nim będą media z niemal całego świata.

Greig Tonkins ratuje psa Maxa
Fotografia: www.youtube.com

Greig Tonkins ratuje psa Maxa

Prawo natury kontra prawo

Gdy Greig Tonkins zauważył, że jego psa atakuje rosły kangur, bez chwili zastanowienia ruszył mu na ratunek. Stanął do walki z dzikim zwierzęciem i uderzył go w pysk. Zaskoczony i oszołomiony torbacz przez chwilę wygląda tak, jakby chciał zaatakować swojego przeciwnika. Po chwili jednak decyduje się na ucieczkę. Choć sytuacja dla niektórych może wydać się wręcz komiczna, pies Max spotkania z kangurem mógł nie przeżyć.

Na szczęście, żadne ze zwierząt nie ucierpiało podczas tego przedziwnego spotkania. Przez film, na którym zobaczyć możemy całe zderzenie stał się hitem Internetu, Greig Tonkins może mieć w pracy poważne problemy. W sprawie walki z kangurem trwa postępowanie wyjaśniające. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów