Jay-Z przyznał się do zdrady. Beyonce postanowiła z nim zostać z jednego powodu. "Gdyby nie to, rozstaliby się"

Anna Respondek 07.12.2017
Beyonce i Jay-Z
Fotografia: Instagram/beyonce

Jay-Z przyznał w niedawnym wywiadzie, że zdradził żonę. Teraz poznajemy jej wersję wydarzeń. 

Beyonce i Jay-Z  ze swojego małżeństwa stworzyli dobrze prosperujący biznes. Dzięki milionom na koncie i wiernym fanom gwiazdy stały się jedną z najbardziej wpływowych par na świecie. Pomimo tego w ich relacji regularnie pojawiają się rysy. W zeszłym roku media spekulowały na temat zdrady Jay-Z. Temu tematowi została poświecona płyta artystki, "Lemonade". W ostatnim wywiadzie z "New York Times" aktor przyznał się do niewierności i próbował wytłumaczyć swoje pobudki. 

Małżeństwo nie rozpadło się, choć przechodziło poważny kryzys. Informator magazynu "People" postanowił ujawnić, dlaczego Beyonce nie zrezygnowała ze związku i nie odeszła.

Bardzo ciężko było im pozostać w tym związku. Beyonce potrzebowała dużo czasu, żeby ponownie zaufać. Zmagała się z tym, żeby ruszyć dalej i przebaczyć. Ale utrzymanie rodziny było dla niej bardzo ważne - wyznał informator.

Beyonce sama pochodzi z rozbitej rodziny, dlatego tak ważne było dla niej naprawienie sytuacji. Głównym powodem, dla którego się nie rozstali, była Blue Ivy.

Gdyby nie Blue Ivy, prawdopodobnie nie byliby razem. Zajęło im lata, żeby znaleźć się w tym miejscy, w którym są dzisiaj - zdradził. 

W czerwcu tego roku na świat przyszły bliźniaki pary Sir Carter i Rumi Carter

giphy-tumblr (1)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów