Wojewódzki groził ujawnieniem "kompromitujących smsów" od Rozenek. Sprawę komentuje Korwin-Piotrowska. Tajemniczo

Katarzyna Leszczyńska 30.01.2018
Po czyjej stronie w konflikcie Rozenek i Wojewódzkiego jest Karolina Korwin-Piotrowska?
Fotografia: Fotografie: Instagram/Kuba Wojewódzki, Instagram/Karolina Korwin-Piotrowska, Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Komentuje w dość tajemniczy sposób.

Ostatnio w mediach głośno było na temat kłótni internetowej pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim. Gwiazdy TVN-u zaczęły wyrzucać sobie sprawy z przeszłości oraz nawzajem odpowiadać sobie przy pomocy portali społecznościowych. Głos w sprawie od razu zabrała Karolina Korwin-Piotrowska, która skomentowała post Małgorzaty Rozenek-Majdan. Teraz dziennikarka postanowiła postawić się po jednej ze stron sporu.

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Powodem całej tej karczemnej awantury był występ partnerki Kuby Wojewódzkiego, Renaty Kaczoruk, w „Tańcu z gwiazdami”. Małgorzata Rozenek zarzuciła modelce hipokryzję. Wojewódzki odpowiedział na jej słowa i zagroził jej rozprawą sądową oraz opublikowaniem niezręcznych wiadomości tekstowych. W podobnym tonie odpowiedziała Rozenek. To jednak właśnie po jej stronie staje Karolina Korwin-Piotrowska.

Jestem w teamie Gośki i mam swoje powody – powiedziała dziennikarka w rozmowie z „Party”.

Podobno nie tylko Korwin-Piotrowska stanęła po stronie Rozenek w całym tym konflikcie. To jednak ona zdecydowała się wyraźnie określić swoje stanowisko. Swoje zdanie dziennikarka uzasadniła krótko, jednak w bardzo tajemniczy sposób.

Uważałabym z wyciąganiem prywatnych sms-ów, bo jeśli nimi wojujesz, możesz sam od nich zginąć. Otwieranie puszki z tajemnicami może mieć konsekwencje dla wszystkich. Po co? Zamiast walczyć ze sobą niech lepiej idą na wódkę, albo zdrowy koktajl – dodała Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest z tego, że często komentuje poczynania polskich gwiazd. W związku z tym sama czasami mieszana jest w niektóre konflikty lub staje się ich powodem, jak np. jej spięcie z Mariną i Wojciechem Szczęsnym. Ciekawe, czy Kuba Wojewódzki odniesie się w jakiś sposób do słów dziennikarki.

Zobacz także: KKP o Marinie: Żona piłkarza i piosenkarka bez przeboju. Szczęsny broni jej w słowach tak mocnych, że skasował komentarz

Zobaczcie także, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów, w galerii poniżej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów