Po ciąży Meghan Markle ani śladu! Wielka metamorfoza księżnej!

Sandra Banach 19.06.2019
Metamorfoza Meghan Markle
Fotografia: Instagram.com/sussexroyal

Ponad miesiąc temu Meghan Markle i jej mąż książę Harry zostali rodzicami Archiego Harrisona. Księżna w błyskawicznym czasie powróciła do formy sprzed ciąży. Jak to zrobiła?

Pierwsze dziecko księcia i księżnej Sussex przyszło na świat 6 maja bieżącego roku. Dla wielu świeżo upieczonych mam powrót do figury sprzed ciąży zajmuje wiele czasu. Jednak nie w przypadku księżnej Meghan. Żona księcia Harry’ego już niecałe dwa miesiące po porodzie może pochwalić się piękną sylwetką.

Metamorfoza księżnej Meghan

Mogłoby się wydawać, że Meghan Markle podobnie jak inne światowe gwiazdy będzie chudła po ciąży pod okien trenera personalnego. Nic bardziej mylnego! Błyskawiczny sposób na powrót do figury sprzed ciąży Meghan, niedługo stanie się pewnie hitem wśród młodych mam!

Księżna Sussex wyznaje zasadę „małych kroków”. Jest to myśl przewodnia filozofii życia „slow life”. Na czym ona polega? Przede wszystkim trzeba pamiętać o zdrowym odżywaniu. W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się wszystkie produkty, które nazywane są „superfoods”.

Bardzo ważny jest też zdrowy tryb życia, czyli regularna aktywność fizyczna i wykluczenie alkoholu oraz wszelkich innych używek.

Według Katie Nicholl (ekspertka ds. rodziny królewskiej) Meghan zdecydowała się na te zasady, bo jest to bardzo zdrowe dla organizmu i nie powoduje efektu jojo.

Księżna Meghan
Fotografia: EasNews

Patrząc na to zdjęcie, nic dziwnego, że sylwetką po ciąży Meghan Markle zachwyca się zagraniczna prasa i większość Brytyjczyków.

Zobacz także: Meghan i Harry pokłócili się na urodzinach królowej? Księżna z trudem powstrzymywała łzy [WIDEO]

Meghan Markle
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Meghan Markle? Niektórzy fani księżnej zdobywają komplet punktów!

Meghan Markle

1. Jak nazywają się rodzice Meghan Markle?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów