Po 3 latach rozmów na Tinderze, spotkali się w programie na żywo. Ich reakcja? Fantastyczna

Redakcja 27.07.2017
Michelle Arendas i Josh Avsec w programie "Good Morning America"
Fotografia: www.youtube.com/ Good Morning America

Również Tinder, poruszony ich historią, przygotował wyjątkowy prezent. 

21-letnia Michelle Arendas i 22-letni Josh Avsec poznali się na Tinderze w 2014 roku. Mimo że mieszkają niedaleko siebie, przez 3 lata nie udało im się spotkać. Ich wirtualna konwersacja również nie należała do typowych. Para potrafiła nie odpisywać na wiadomości nawet przez kilka miesięcy. 

Pierwszy krok zrobił Josh, który pewnego dnia napisał: "Cześć Michelle". Dziewczyna odpisała po dwóch miesiącach: "Cześć, przepraszam, padł mi telefon". Dalsza konwersacja wcale nie wyglądała lepiej. Na wiadomość o telefonie, wysłaną w listopadzie 2014 roku, mężczyzna odpisał dopiero w styczniu 2015 roku słowami..."Hej, przepraszam, byłem pod prysznicem", co miało być oczywiście żartem. Podobne rozmowy odbywali przez kolejne 3 lata. 

Pewnego dnia Josh Avsec konwersacją z Michelle postanowił podzielić się na Twitterze i do zdjęcia dołączył bardzo uroczy dopisek. 

Pewnego dnia spotkam się z tą dziewczyną i to będzie epickie. Spójrzcie na daty naszych rozmów. 

Hawaje? OK!

Na tę niebanalną rozmowę zwrócili uwagę pracownicy Tindera, którzy przygotowali dla nich naprawdę wyjątkowy prezent.

Nadszedł czas, żebyście spotkali się w świecie rzeczywistym. Macie 24 godziny na wybór miejsca pierwszej randki, a my was tam wyślemy. 

Josh i Michelle chętnie przystali na propozycję Tindera i napisali, że idealnym miejscem na wypoczynek będzie dla nich wyspa Maui położona na Hawajach. Tinder nie miał nic przeciwko, ale miał jeden warunek. Zapowiedział, że pakowanie walizek nie może im zająć...dwóch lat. Zanim jednak Josh i Michelle wsiedli do samolotu, zaproszeni zostali do programu "Good Morning America", w którym po raz pierwszy spotkali się. 

To jest jak spełnienie marzeń. Nie mogę uwierzyć, że za chwilę ją zobaczę - powiedział Josh Avsec.

Po chwili wszystko było już jasne, a Michelle i Josh po raz pierwszy zobaczyli, jak wyglądają. Ich reakcja? Dość zabawna. Zobaczcie sami ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów