Po 17 latach odtworzyła rodzinne zdjęcie. Internauci dostrzegli dziwny szczegół

Redakcja 13.06.2017
Madeleine Tarin z rodzicami
Fotografia: Twitter.com/123alwayssmilen

Madeleine wyrosła na piękną kobietę. Jej rodzice? Prawie się nie zmienili. 

Madeleine Tarin z okazji ukończenia szkoły średniej umieściła na Twitterze zdjęcie, które poruszyło internautów. Jego wyjątkowość polega na tym, że 17 lat temu podobne zdjęcie zrobili jej rodzice. Madeleine miała wówczas zaledwie rok. 

Ukończenie szkoły to radosny czas, w którym absolwenci odbierają gratulacje i najlepsze życzenia na przyszłość. To także okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, do którego będzie wracać się latami. Z tej okazji skorzystała Madeleine Tarin, jednak jej zdjęcie jest inne na wszystkie.

W mediach społecznościowych opublikowała dwie fotografie, na obu pozuje z rodzicami. Różnica polega na tym, że na pierwszym zdjęciu siedzi na ramionach ojca mając zaledwie roczek. Na drugim, jest już kobietą, która świętuje ukończenie szkoły. Na fotografii uwieczniona została także matka dziewczyny, która, gdy dziewczyna miała roczek, została absolwentką szkoły średniej. Internauci od razu zauważyli jedną zaskakującą rzecz - o ile dziewczynka zmieniła się bardzo (trudno, żeby było inaczej), rodzice prawie wcale!

Medeline Tarin z rodzicami
Fotografia: twitter.com/123alwayssmilen

Medeline Tarin z rodzicami 

"Zrobiliśmy to razem"

Rodzice Madeleine, gdy oczekiwali przyjścia dziecka na świat, musieli zmierzyć się z ciągłą krytyką. Ludzie wytykali ich palcami oceniając, że tak wcześnie zostaną rodzicami. 

Moja mama miała 15 lat, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Urodziła mnie, gdy miała 16 lat. Mój tata miał 17 lat. W tym czasie byli bardzo osądzani przez społeczeństwo, ale pozostali razem. Byli zdeterminowali, aby zrobić wszystko, by zapewnić mi przyszłość (...). Dzisiaj są silnym, kochającym się małżeństwem - powiedziała Madeleine Tarin, a jej wypowiedź przytacza Facebook "Love What Matters".

Madeleine już od pewnego czasu planowała odtworzenie starej fotografii. 

Oryginalne zdjęcie zawsze było dla mnie inspiracją. Chciałam odtworzyć to zdjęcie już wtedy, gdy zaczynałam ostatni rok w szkole, a zwłaszcza po informacji, że dostałam się na studia. Chciałam, aby pokazywało, jak daleko zaszliśmy jako rodzina (...). Nie mogłabym prosić o bardziej kochającą, wspierającą rodzinę niż tę, którą dał mi Bóg. Tak, zgadza się. Zrobiliśmy to razem - powiedziała Madeleine Tarin, a jej wypowiedź przytacza Facebook "Love What Matters".

Choć obie fotografie dzieli aż 17 lat, na każdej z nich widać uczucie, które połączyło rodzinę. Kto wie, być może jeszcze nieraz nas zaskoczą ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów