Po 14 latach od premiery klipu do piosenki "Dilemma", Nelly tłumaczy się z SMS-a w Excelu

Redakcja 28.11.2016
Kelly i Nelly w "Dilemmie"
Fotografia: www.youtube.com

Wyjaśnienie jest niestety tak samo dziwne jak wiadomość.  

Jeden z najpopularniejszych utworów i teledysków początku lat dwutysięcznych "Dilemma" Nelly'ego i byłej członkini Destiny's Child, Kelly Rowland, wraca do agendy najbardziej gorących tematów.

Wszystko za sprawą wywiadu, którego raper udzielił australijskim dziennikarzom w programie "The Project". Zapomniany przez fanów i stacje radiowe artysta promuje właśnie swoją trasę koncertową RNB Fridays Live. Jednak to nie to najbardziej interesowało prowadzących. Od lat w sieci regularnie pojawia się pytanie o SMS-a z widocznego w głośnej "Dilemmie".

14 lat temu kamera pokazała na zbliżeniu Nokię Kelly, a w niej SMS-a napisanego w Excelu - co jest raczej dziwne, bo nawet na początku ery komórkowej wiadomości wyświetlały się przecież tak, jak współcześnie. Nic dziwnego, że w teledysku piosenkarka była wściekła na Nelly'ego, że nie odpisał na jej wiadomość, której przecież nie otrzymał.

SMS w Excelu
Fotografia: youtube.com

Masz wiadomość

W końcu nadarzyła się wyczekiwana chwila, a widownia zebrana przed telewizorami z zapartym tchem wyczekiwała odpowiedzi Nelly'ego.

To było coś w tamtych latach. To była ówczesna nowa technologia. Po prostu teraz to wygląda trochę przestarzale – wyjaśnił raper w programie "The Project".

Trudno oprzeć się wrażeniu, że artysta sam tak naprawdę nie zna odpowiedzi na pytanie "dlaczego". Chyba że osoby z produkcji "Dilemmy" wiedziała coś, czego nie wiedziała reszta świata. Żałujemy tylko, że tamte czasy już minęły. Ciekawe dlaczego Microsoft zrezygnował z usługi "Napisz do Nelly'ego", dostępnej w Excelu. Być może dlatego, że wiadomości nie dochodziły albo Nelly ciągle nie miał środków na koncie, żeby odpisać. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów