Ania Lewandowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jeden szczegół sprawił, że fani nie mają wątpliwości!

Zuzanna Morska 06.05.2020
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wygląda na to, że za pomocą jednego z ostatnich zdjęć na Instagramie Lewandowscy zdradzili więcej niż zakładali!

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Poród zbliża się wielkimi krokami, a trenerka sama podkreśla, że jest już w bardzo zaawansowanej ciąży.

Rodzeństwa nie może doczekać się także pierwsza córeczka Lewandowskich - 3-letnia Klara. Ania pokazała ostatnio zdjęcie, na którym widać, jak dziewczynka stoi przy łóżeczku siostry albo brata. Fani dopatrzyli się na fotce szczegółu, który zdradza, jakiej płci będzie druga pociecha pary!

Płeć drugiego dziecka Lewandowskich

Ania Lewandowska regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać, jak rośnie jej ciążowy brzuszek i jakimi aktywnościami zajmuje się w błogosławionym stanie. Ostatnio trenerka pokazała też pokoik swojego drugiego dziecka.

Fani dopatrzyli się tutaj szczegółu, który może zdradzać, czy Lewa urodzi chłopca czy dziewczynkę. Chodzi o stojące w centralnej części pomieszczenia łóżeczko popularnej marki. Na fotografii widać stylowe łóżeczko w naturalnym kolorze drewna. Obserwatorzy zauważyli, że w sklepie jest ono dostępne w dwóch kolorach - jest jeszcze wariant biały, który dedykowany jest dla dziewczynek!

Warto dodać, że cała reszta pokoiku utrzymana jest w neutralnych barwach, z których trudno wywnioskować, czy został on urządzony dla chłopca, czy dla dziewczynki.

Czyżby Lewandowska spodziewała się synka? Tego dowiemy się już niebawem.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów