Piwowarski jednak nie stworzy filmu o Przybylskiej. Nie odpowiada mu zwłaszcza jedna rzecz. Mocny komentarz

Katarzyna Leszczyńska 22.02.2018
Anna Przybylska i Radosław Piwowarski
Fotografia: EAST NEWS

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Radosław Piwowarski miał stworzyć film o jej życiu. Teraz z tego rezygnuje.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące jej życiorysu, a także obecnego życia jej męża i dzieci. Oprócz tego, w ubiegłym roku media obiegła informacja o tym, że powstanie film, który będzie przedstawiał życiorys Anny Przybylskiej. Reżyserem miał zostać Radosław Piwowarski, który przed laty odkrył talent aktorki i później wielokrotnie z nią współpracował.

Zobacz także: Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? Media podają sensacyjny powód

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że film jednak nie dojdzie do skutku, ku zasmuceniu wielu fanów aktorki. Okazało się, że rodzina Anny Przybylskiej sprzeciwiła się scenariuszowi, który nie odpowiadał ich wymaganiom. Później było jeszcze wiele spekulacji na ten temat. Ostatecznie sam Piwowarski postanowił skomentować te doniesienia.

Ja chcę robić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są bardziej kasowe – powiedział Radosław Piwowarski w rozmowie z „Vivą!”.

Jak się okazuje zatem, samemu Piwowarskiemu nie odpowiadają oczekiwania producentów odnośnie filmu. Teraz w rozmowie z Onetem reżyser wspominał swoją przyjaźń z Przybylską. Opowiedział też, że nie chce uczestniczyć w produkowaniu filmu o niej, jeżeli nie miałby jej pokazać taką, jaką była dawniej. Podkreślił też, że nie podoba mu się obecne podejście do zmarłej aktorki.

Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego – powiedział zdecydowanie Piwowarski.

Reżyser powiedział wprost, że w związku z takim podejściem  nie nakręci filmu o Przybylskiej. Na kinowe wspomnienie o aktorce będziemy musieli zatem jeszcze poczekać.

Zobacz także: Media spekulują o filmie o życiu Przybylskiej. Jej najlepsza przyjaciółka krytykuje jedną rzecz. „Jej by się to nie spodobało”

Anna Przybylska
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska
Anna Przybylska
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów