Pippa Middleton ma pretensje do Meghan! Księżna zraniła siostrę Kate

Księżna Kate w zielonej sukience, księżna Meghan w bieli i Pippa Middleton na Wimbledonie
Fotografia: Stephen Lock /Polaris Images/East News

Księżna Meghan ma na pieńku nie tylko z Kate! Okazuje się, że podpadła także jej siostrze. W związku z tym Pippa Middleton nie przepada za żoną Harry'ego.

Księżna Meghan ostatnio nie schodzi z pierwszych stron gazet. I to nie tylko ze względu na swój powrót po urlopie macierzyńskim. Okazuje się, że w rodzinie królewskiej pojawiły się nieporozumienia, a księżna Sussex ma być ich główną przyczyną. Nie dość, że media rozpisywały się o tym, że Harry uciekł od Meghan, a także o narastającym konflikcie między Markle a księżną Kate, to jeszcze teraz informują o jej spięciu z siostrą Kate, Pippą Middleton.

Zobacz także: Księżna Meghan ukrywa wstydliwy problem! Zmaga się z nim wiele kobiet

Księżna Meghan uraziła Pippę Middleton?

Meghan ostatnio pojawiła się na Wimbledonie w towarzystwie Kate i Pippy. Media twierdzą jednak, że była to jedynie przykrywka, żeby uciszyć plotki o ich nieporozumieniach.

Jak donosi portal Plejada.pl, siostra księżnej Kate od dłuższego czasu nie przepada za Meghan. Zdaniem Pippy to właśnie żona Harry'ego miała doprowadzić do pogorszenia jej relacji z popularną prezenterką telewizyjną, Vogue Williams. Tym samym Markle mogła przyczynić się do usunięcia Middleton z towarzystwa i to z zaskakującego powodu.

Vogue Williams początkowo słyszała plotki, że Pippa pochodzi ze zbyt niskiej klasy, aby mogła dołączyć do towarzystwa. Kiedy jednak porozmawiały, okazało się, że to tylko nieporozumienie - możemy przeczytać na portalu "New Idea".

Pippa ma mieć również pretensje do Meghan o to, jak ta traktuje jej siostrę. Przypomnijmy, że Kate ostatnio znów płakała przez Meghan. Mamy jednak nadzieję, że sprawy między paniami się wyjaśnią.

Zobacz także: Publiczność nie mogła robić księżnej Meghan zdjęć na Wimbledonie! Krytyk: "Wracaj do Ameryki!"

Meghan czy Kate? Sprawdź, kogo z brytyjskiej rodziny królewskiej przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów