Piotr Żyła po raz pierwszy skomentował rozstanie z żoną. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości: Ten etap mam już za sobą

Anna Respondek 26.03.2018
Piotr Żyła i Justyna Żyła
Fotografia: Instagram/justynazyla

Piotr Żyła definitywnie rozstał się z żoną? W wywiadzie dla "Super Expressu" wyjawił, jak jest naprawdę. 

Piotr Żyła i Justyna Lazar są małżeństwem od 2006 roku. W lutym tego roku media obiegła jednak zaskakująca wiadomość. Żona skoczka, za pośrednictwem emocjonalnego wpisu w mediach społecznościowych, oskarżyła go o zdradę i pozostawienie rodziny. 

Zobacz także: Mama Piotra Żyły zabrała głos w sprawie jego konfliktu z żoną. To bardzo jasny przekaz

Jak do tej pory Żyła tylko raz skomentował wyznanie żony i na Facebooku w kilku słowach przedstawił swoją wersję wydarzeń. Teraz postanowił jednak udzielić wywiadu, w którym wyjawił nieco więcej informacji. Zapytany wprost przez dziennikarza "Super Expressu" o sprawy rodzinne, zdecydował się po raz pierwszy udzielić odpowiedzi. 

Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - powiedział. 

Dziennikarz nie odpuszczał i chciał wiedzieć, czy kłopoty prywatne wpłynęły na kondycję i formę skoczka podczas igrzysk. Żyła nie unikał odpowiedzi. 

Nie wiem... Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było - zapewnił. 

W ten weekend skoczek zakończył sezon i w ostatecznej klasyfikacji Pucharu Świata w skokach narciarskich zajął 16. miejsce. 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk ponownie w szczęśliwym związku. Wszystko to za sprawą córki Oliwii

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów