Piotr Żyła jest w konflikcie z żoną Justyną, która na Instagrama dodała emocjonalny wpis. Komentuje matka skoczka

Katarzyna Leszczyńska 28.02.2018
Piotr Żyła i Justyna Żyła
Fotografia: EAST NEWS

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zarzuca mężowi, że porzucił ją i dzieci. Piotr Żyła skomentował. Teraz robi to mama skoczka.

Piotr Żyła rozstał się z żoną. Justyna Żyła dodała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym napisała, że wraz z dziećmi została porzucona przez męża. Jak wynika z jej słów, powodem ku temu miała być inna kobieta. Skoczek skomentował post żony bardzo wymownie, dając jednocześnie do zrozumienia, że doniesienia, które przedstawiła kobieta nie pokrywają się z prawdą.

Zobacz także: Justyna Żyła napisała na Instagramie, że mąż ją porzucił. Piotr skomentował całą sytuację

„Super Express” postanowił dowiedzieć się więcej na temat zaistniałej sytuacji i zapytał o zdanie na jej temat osoby z bliskiego otoczenia pary. Najważniejszą z nich jest oczywiście mama Piotra Żyły. Kobieta nie chciała komentować napiętej atmosfery pomiędzy jej synem i synową, jednak krótko, w jednym zdaniu odniosła się do wypowiedzi Justyny.

Piotrek bardzo kocha swoje dzieci – powiedziała.

Matka skoczka jednocześnie odniosła się do słów Justyny Żyły, jakoby Piotr porzucił dzieci i je zaniedbywał na co dzień. Przypomnijmy, że para ma dwie pociechy: Jakuba i Karolinę.

Piotr Żyła i Justyna Żyła
Fotografia: EAST NEWS

Osoby z otoczenia Żyły komentują jego nieporozumienie z żoną

Matka Piotra Żyły nie jest jedyną osobą z otoczenia skoczka, która skomentowała zaistniałą sytuację. Wspólny znajomy jego i jego żony zdradził, że między parą od dawna nie układało się najlepiej, a skoczek nie otrzymywał od Justyny wsparcia, co mogło przełożyć się na złe wyniki w skokach. Jego zdaniem to właśnie charakter kobiety przyczynił się do rozpadu związku.

Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta. Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu mogły spowodować szukanie spokoju. Może nawet deklaracja o kochance była tak na odczepnego – stwierdził informator „Super Expressu”.

Sytuacja pomiędzy Piotrem i Justyną Żyłami wciąż budzi dużo skrajnych emocji zarówno w otoczeniu pary, jak i wśród fanów skoczka. Jak zakończy się cała ta historia?

Zobacz także: Ewa Bilan-Stoch o sławie i sposobach spędzania czasu wolnego. Jej słowa mogą zawstydzić inne żony znanych sportowców

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów