Wzruszające słowa Piotra Woźniaka-Staraka o żonie. "Nie znam drugiej takiej osoby"

Zuzanna Morska 23.08.2019
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Piotr i Agnieszka byli małżeństwem przez trzy lata. Zobaczcie, jak tragicznie zmarły producent filmowy wypowiadał się o ukochanej. Te słowa chwytają za serce!

W czwartek nad ranem odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Milioner zaginął w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno. Płynął łódką, z której wypadł podczas wykonywania gwałtownego manewru.

Rodzina i bliscy znanego producenta filmowego są pogrążeni w żałobie. Szczególnie ciężko musi być jego żonie, Agnieszce Woźniak-Starak - tworzyła wraz z filmowcem udaną i zakochaną parę.

Na początku tego roku telewizja TVN wyemitowała materiał o kulisach popularności Agnieszki Woźniak-Starak, która jest znaną dziennikarką. W filmie nie mogło zabraknąć wypowiedzi jej męża. Zobaczcie, co mówił się na temat ukochanej.

Piotr Woźniak-Starak o żonie

27 sierpnia Piotr i Agnieszka obchodziliby 3. rocznicę ślubu. Poznali się w 2014 roku, a w 2015 Piotr oświadczył się ukochanej podczas Balu TVN-u. Rok później zakochani wzięli bajkowy ślub w Wenecji.

Początkowo Agnieszka nie dawała szans tej relacji. Poznała Piotra w jego domu w Konstancinie - nie chciała jechać na spotkanie, ale po niedługim czasie i krótkiej rozmowie w ogóle nie miała ochoty z tego spotkania wychodzić.

Jak tę miłość widział Piotr Woźniak-Starak?

Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest coś nawet głębszego, bo mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że bardzo dobrze się rozumiemy. Agnieszka to nie tylko uroda. To co ona ma, to jest to, co ja mam. Jest trochę takim wolnym duchem - opowiadał w programie "Uwaga! TVN" poświęconemu popularności Agi Woźniak-Starak.

To nie koniec wzruszających słów pod adresem ukochanej. Piotr zdradził, za co ceni żonę najbardziej.

Ujęła mnie tym, że wiedziałem, że będzie moją partnerką. Nie znam drugiej takiej osoby, jak moja żona. Nawet w sposobie bycia. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi być kompletnym wariatem i mieć fantazję, że jest weekend, i ona musi teraz jechać na Mazury, i wsiąść na konia, i to jest coś, co robi ten efekt wow - dodał.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Dziś jej słowa wydają się jeszcze bardziej przejmujące

Nie żyje Piotr Woźniak-Starak

W niedzielę wieczorem w mediach pojawiła się informacja o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Biznesmen wypadł z motorówki podczas wykonywania gwałtownego manewru. Po pięciu dniach poszukiwań, w czwartek nad ranem odnaleziono jego ciało.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów