Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. "Żegnaj przyjacielu. Odpoczywaj w spokoju"

Zuzanna Morska 22.08.2019
Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Przyjaciele z branży filmowej, ale nie tylko, żegnają producenta.

Dotarła do nas smutna wiadomość. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno. Znany producent filmowy wypadł z motorówki podczas gwałtownego manewru. Jego ciało odnaleziono w czwartek 22 sierpnia.

Piotr Woźniak-Starak był popularnym producentem filmowym i osobą znaną oraz cenioną w branży. Jego śmierć zszokowała opinię publiczną. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy żegnają zmarłego przyjaciela.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był założycielem studia Watchout Productions. Wyprodukował też filmy pt. "Bogowie" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Obie produkcje doczekały się wielu pochwał i zostały docenione również poza granicami naszego kraju.

Producent filmowy pracował z wieloma znanymi gwiazdami. One także przeżyły śmierć przyjaciela. Dały temu wyraz m.in. w mediach społecznościowych.

Jako jeden z pierwszych na tę tragiczną wiadomość zareagował Borys Szyc. Zamieścił on w sieci poruszające zdjęcie z przyjacielem. W ten sposób żegna zmarłego.

Poruszający post na Instagramie zamieściła również znana dziennikarka Joanna Racewicz. Ona też nie może uwierzyć w to, co się stało.

Sytuacja wstrząsnęła również Joanną Przetakiewicz. Projektantka mody pożegnała producenta w obszernym wpisie na Instagramie. Wysłała również wyrazy wsparcia Agnieszce Woźniak-Starak.

Wieloletnia przyjaciółka Piotra, Paulina Krupińska, wrzuciła na Instagrama poruszające zdjęcie producenta.

Do kondolencji dołączają się również fani Woźniaka-Staraka i jego filmów.

Oni odeszli w 2019 roku. Będzie nam ich bardzo brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów