Trwają poszukiwania Woźniaka-Staraka. W weekend wypadł z łódki!

Julita Buczek 19.08.2019
agnieszka woźniak starak z mężem
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dotychczasowe doniesienia przeraziły fanów znanego producenta filmowego. Co stało się na Mazurach?

Agnieszka Woźniak-Starak parę dni temu pochwaliła się wakacyjnym wyjazdem na Mazury. Dziennikarka wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Publikacja nie zaskoczyła jej fanów, ponieważ wielbiciele Agnieszki wiedzą, jak ta lubi spędzać czas wolny nad malowniczymi jeziorami. Kilkanaście godzin temu media obiegła informacja o poważnym wypadku, który miał miejsce na jeziorze Kisajno.

Służby ratunkowe poszukują Piotra Woźniaka-Staraka

Doniesienia o zaginięciu 39-latka z Warszawy podał portal onet.pl. To wędkarze mieli zawiadomić służby ratunkowe o wypadku. Zauważyli oni samotnie dryfującą łódź. Na miejscu wypadku pojawiła się prokuratura, policja, a także straż pożarna.

O godzinie 4.00 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział portalowi onet.pl mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Przy linii brzegowej znaleziono 27-letnią kobietę, która w swoich zeznaniach miała powiedzieć, że na łodzi towarzyszył jej 39-letni mężczyzna z Warszawy.

Była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu. Poinformowała ona, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna. Od tej pory trwają jego poszukiwania - powiedział Jackowski.

Według informacji poszkodowanym ma być Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak zaginął nad jeziorem Kisajno - potwierdziła w poniedziałek rano Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Informację przekazał PAP rzecznik Krzysztof Stodolny - czytamy na portalu radiozet.pl.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają już trzecią dobę.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała pierścionek zaręczynowy Zosi Ślotały. Zachwycający

Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać popularne cytaty gwiazd. Pytania są trudne!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów