Piotr Rubik pokazał zdjęcia z córkami. "Piękne istoty"

Zuzanna Morska 05.09.2019
Piotr Rubik
Fotografia: instagram.com/piotr_rubik

Kompozytor zamieścił na Instagramie zdjęcie z córkami. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo są podobne!

Piotr i Agata Rubikowie doczekali się dwóch córek. Helena ma już 10 lat, natomiast Alicja 6. Dziewczynki bardzo wyrosły, a rodzice są dumni ze swoich pociech do tego stopnia, że regularnie zamieszczają w sieci ich zdjęcia.

Ostatnio kompozytor pochwalił się fotką z pierwszego dnia szkoły. Wiózł dziewczynki na lekcje i postanowił zrobić sobie z nimi zdjęcie. Zobaczcie!

Piotr Rubik na zdjęciu z córkami

Rubikowie wrócili już z wakacji i przeszli do codziennej rutyny, która towarzyszy im w ciągu roku szkolnego. Córki Piotra i Agaty poszły do szkoły. Piotr Rubik postanowił odwieźć je pierwszego dnia na lekcje.

Zrobił w tym czasie zdjęcie z pociechami i podzielił się z fanami tym, że chyba jeszcze nie jest gotowy na powrót do rzeczywistości.

No i zaczęła się szkoła! A tym samym codzienne, poranne wstawanie i jazda do szkoły... Jak zwykle tata na posterunku! #pierwszydzienszkoly #tatawstajerano #taxitata #zerosnu - podpisał fotkę.

Fani doskonale rozumieją Rubika, a w dodatku zauważyli, do kogo dziewczynki są bardziej podobne. Od razu wnioskami podzielili się w komentarzach.

Młodsza siostra podobna do mamy, starsza do taty.

Mała Agatka i Mały Piotruś.

Piękne istoty.

A według was do kogo są podobne?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów