Piotr Kraśko gratuluje synom sukcesów. Zdjęcie i post rozczuliły fanów

Zuzanna Morska 19.08.2019
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dziennikarz opublikował na Instagramie poruszające zdjęcia i gratulacje dla swoich synów. Zobaczcie, co napisał.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko mają troje dzieci. Zdjęciami swoich pociech chwalą się często w mediach społecznościowych. Dziennikarz zamieścił niedawno na Instagramie fotki swoich synów. Postanowił pochwalić się ich sukcesami. I złożył im gratulacje!

Piotr Kraśko świętuje sukces synów

Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko uwielbiają konie. Są nawet właścicielami jednej z najpopularniejszych stadnin koni w Polsce. Ukochana prezentera telewizyjnego regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia ze swoimi czworonożnymi pupilami. Okazuje się, że miłością do tych zwierząt zaraziła również swoje pociechy!

Piotr Kraśko wrzucił do sieci zdjęcia swoich synów na koniach. W ten sposób pochwalił się sukcesami dzieci - Aleksander i Konstanty wzięli bowiem udział w zawodach jeździeckich i stanęli na podium!

Kraśko opatrzył fotki rozczulającym podpisem z gratulacjami.

Brawo Konstanty. Pierwsze miejsce w półfinale konkursu Juniorów Młodszych na Mistrzostwach Warmii i Mazur. (...) Brawo Aleksander. Najmłodszy zawodnik w swojej klasie i 2 miejsce w półfinale Mistrzostw Warmii i Mazur - napisał dziennikarz w dwóch oddzielnych wpisach.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu i dołączyli do gratulacji. Są pod wrażeniem umiejętności chłopców.

Gratulacje dla młodych zawodników.

Brawo! I gratulacje dla rodziców!

Pięknie uczycie dzieci miłości i szacunku do zwierząt.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć własne wyrazy uznania dla Aleksandra i Konstantego!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów