To koniec! Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Czekają go nowe wyzwania

Kinga Rusin w różowej, kwiecistej sukience i Piotr Kraśko w stalowej marynarce na kanapie "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke w "Faktach" TVN-u! Tym samym odchodzi z "Dzień Dobry TVN".

Telewizje śniadaniowe cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza program "Dzień Dobry TVN", który na antenie jest już wiele lat. W tym czasie bardzo zmienili się prowadzący show. Choć niektóre zmiany przyjęliśmy ze spokojem, widzowie mają już swoje ulubione pary, z którymi trudno się rozstać. Jedną z nich bez wątpienia byli Kinga Rusin i Piotr Kraśko, którzy zazwyczaj prowadzili program w weekendy. Teraz media obiegła smutna informacja, że Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN"!

Zobacz także: Piotr Kraśko podjął bardzo ważną decyzję. Wszystko dla dobra jego dzieci

Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Zastąpi Pochanke w "Faktach"

W poniedziałek stacja TVN ogłosiła, że Justyna Pochanke kończy swoją wieloletnią pracę w "Faktach". Teraz już wiemy, kto ją zastąpi!

Okazuje się, że do redakcji "Faktów" przechodzi Piotr Kraśko, który w ostatnich latach był jednym z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Razem z Kingą Rusin tworzyli dobrany duet. Ona także oficjalnie potwierdziła te informacje, gratulując przyjacielowi nowych wyzwań. 

Piotrek, bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach TVN"! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN". A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowy wyzwania przed nami - napisała Rusin.

Fani pary są oczywiście zawiedzeni. Post Kingi Rusin spotkał się z komentarzami od zaniepokojonych widzów, którzy boją się, że końcówka jej wpisu może świadczyć o tym, że i ona zniknie z "Dzień Dobry TVN". 

Panie Piotrze powodzenia! Ale pani Kinga zostaje? 

Ale pani zostaje? 

To już nie będzie państwa w "DD TVN"?

Kinga Rusin jak na razie nie poinformowała, co dalej z jej losem w programie. Przypomnijmy, że Piotr Kraśko wraca do korzeni. Przed odejściem z TVP był szefem "Wiadomości". W sieci zatem pojawiły się opinie, że to jego naturalne środowisko.

Zobacz także: Jak wygląda i co robi Klaudia Kulawik? 12 lat temu jej występ w "Mam talent!" przeszedł do historii! 

Niektóre gwiazdy są na antenie stacji TVN od lat! Zobaczcie, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów