Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko opowiedzieli o dramatycznych chwilach w ich związku

Magdalena Barszczak 24.04.2018
Kraśko i Ferenstein-Kraśko
Fotografia: EAST NEWS

Tak szczerego wywiadu dawno nie było.

Piotra Kraśko i Karolina Ferenstein uchodzą za jedną z najbardziej dobranych par w show-biznesie. Para pobrała się w 2008 roku i ma troje dzieci. Ich życie jednak nie zawsze było sielanką. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Gala" małżonkowie opowiedzieli o wzlotach i upadkach w związku oraz o chwilach grozy podczas porodu Karoliny.

Zobacz także: Kraśko żartuje z Rusin na wizji. Poszło o jej Instagrama. Mina dziennikarki zdradza wszystko

Kilka lat temu para przeżywała trudne chwile. Do kryzysu w ich małżeństwie miała się przyczynić ówczesna przyjaciółka dziennikarki - Małgorzata Rozenek. Po latach wydarzenie skomentował w swoim stylu Kuba Wojewódzki.

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej i rozpier*oliła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein - cytuje "króla TVN-u" Pudelek.pl.

Na szczęście kryzys okazał się chwilowy, bo dwa lata temu na świat przyszło najmłodsze dziecko pary. Poród nie należał do najłatwiejszych, ale prezenter okazał zimną krew. 

Narodziny Lary miękko przykryły całą historię. (...) Kiedy Piotr stracił pracę, a ja rodziłam, to tylko widziałam w jego oczach przerażenie, ale na zewnątrz udawał, że wszystko jest w idealnym porządku. To są także takie momenty, kiedy czujesz, że mężczyzna, który trzyma swoje nowo narodzone dziecko jest właśnie tym, z którym chcesz spędzić życie. Wracam do tego, bo życie nie opiera się tylko na słowach, ale też na gestach, na czynach. Podczas porodu był ze mną jakiś problem i kiedy zobaczyłam przerażenie Piotra, zanim lekarze podali mi maskę tlenową i zapanowali nad sytuacją, tę miłość, to, że oddał natychmiast córkę i pędził do mojego łóżka, by być ze mną - nic już tego nie przekreśli - opowiadała dziennikarka.

To wydarzenie scaliło ich związek i sprawiło, że inaczej spojrzeli na życie.

Każdy miewa trudne momenty. I to jest tylko nasz wybór, którą drogą chcemy pójść. Czy chcemy o siebie zawalczyć i być razem, czy się ugniemy. My żyjemy dla siebie. I nasze wybory są naszymi wyborami. Dobre czy złe - są dla nas i naszej rodziny - podsumowała. 

Myślicie, że trudne chwili już za nimi?

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów