Piotr Fronczewski miał atak serca. Aktor wylądował na stole operacyjnym

Sandra Banach 05.07.2019
Piotr Fronczewski
Fotografia: EastNews/StanisławKowalczuk

Piotr Fronczewski w rozmowie z Michałem Figurskim w Radiu Zet opowiedział o ataku serca, który wystąpił u niego kilka miesięcy temu. Jak teraz czuje się aktor?

Niedawno media obiegła informacja, że Piotr Fronczewski ma problemy zdrowotne. Popularny aktor wyznał, że przeszedł atak serca i wylądował na stole operacyjnym.

Piotr Fronczewski miał atak serca

W rozmowie z Michałem Figurskim w Radiu Zet Fronczewski zdradził, że przed atakiem serca nie wystąpiły u niego żadne niepokojące objawy.

Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony – powiedział aktor.

Aktor wyznał, że chwilę później było coraz gorzej.

Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami. Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę.

Ostatecznie artysta postanowił, że sam pojedzie do szpitala:

Postanowiłem jechać, jechałem tak, jak się dało - po trawniku, po torach tramwajowych na moją ulubioną Hożą na oddział kardiologiczny. Tam stwierdzono to, co trzeba było stwierdzić - wyznał aktor.

Fronczewski zdradził także, że z powodu braku odpowiedniej reakcji po przyjęciu leków, zastosowano u niego kardiowersję.

Czekałem na reakcję farmakologiczną, ale nie nastąpiła, więc trzeba było mnie trzepnąć i zastosować kardiowersję – usypiają cię, nie zdążysz mieć snu, budzisz się i wszystko ci normalnie stuka, puka.

Aktor na antenie Radia Zet zapewnił także, że aktualnie jest „naprawiony”.

Zobacz także: Księżna Meghan niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie! Ktoś tu wraca do formy

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów