Piotr Adamczyk zagrał w amerykańskim serialu. Nie uwierzycie, jak zapisano jego nazwisko

Katarzyna Leszczyńska 22.02.2018
Piotr Adamczyk
Fotografia: EAST NEWS

Piotr Adamczyk zagrał epizodyczną rolę w amerykańskim serialu HBO "Odpowiednik". Widzowie dopatrzyli się dużej wpadki.

Był czas, gdy Piotr Adamczyk występował w wielu polskich filmach. Ostatnio jego obecność na ekranie nieco się ograniczyła. Choć możemy go spotkać w rodzimych produkcjach od czasu do czasu, np. ostatnio zagrał w filmie „Narzeczony na niby”, to pojawia się w kinie dużo rzadziej. Okazuje się, że aktor zaczął robić karierę za granicą. Ostatnio wystąpił w amerykańskim serialu „Odpowiednik”, w którym główną rolę gra zdobywca Oscara, J.K. Simmons.

Zobacz także: Znamy nominacje do Oscarów. Kto w tym roku powalczy o statuetkę? „Twój Vincent” będzie polskim akcentem

Czujni maniacy seriali dopatrzyli się polskiego akcentu w „Odpowiedniku” produkowanym przez HBO. Choć Piotr Adamczyk pojawił się na ekranie w dwóch odcinkach w roli ochroniarza, nie uszło to uwadze widzów. Najbardziej w oczy rzuca się jednak nazwisko aktora wymienione w napisach końcowych. Jak się okazuje, zostało ono przekręcone.

W związku z tym oglądający serial zamiast zobaczyć w napisach Piotr Adamczyk, mogą dostrzec zmianę liter w nazwisku: Adamcyzk. Być może jednak będzie okazja do naprawienia błędu. Jak donoszą media, aktor ma wystąpić w kolejnych odcinkach produkcji, więc mamy nadzieję, że twórcy się zreflektują i poprawią tę literówkę. I choć cała sytuacja jest dość zabawna, mogła się nie do końca spodobać aktorowi. ;)

Zobacz także: Wpadka w pilotażowym odcinku „Przyjaciół”. Trudno uwierzyć, że do tej pory nikt tego nie zauważył

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie były najlepsze seriale w 2017 roku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów