Piotr Adamczyk pokazał zdjęcie ślubne! "Z moją wielokrotną żoną"

Zuzanna Morska 14.08.2019
Piotr Adamczyk
Fotografia: Jan Graczynski/East News

W ten sposób aktor odniósł się do ostatnich rewelacji na temat tego, że wziął ślub z Karoliną Szymczak!

W ostatnich dniach dużo mówi się o tym, że Piotr Adamczyk wziął ślub z piękną Karoliną Szymczak. Aktor i jego ukochana wrzucili do sieci zdjęcia, na których widać na ich palcach złote obrączki. Fani do razu doszli do wniosku, że coś jest na rzeczy.

Aktor do tej pory nie komentował tych doniesień. Aż do teraz. Niedawno wrzucił do sieci zdjęcie ślubne! Będziecie zaskoczeni!

Piotr Adamczyk pokazał zdjęcie ślubne

Do tej pory życie prywatne Piotra Adamczyka uchodziło za burzliwe. O dotychczasowych związkach aktora było głośno - gwiazdor był związany z Weroniką Rosati, Kate Rozz czy z Anną Czaroryską. Niestety żadna z tych relacji nie trwała zbyt długo.

Wygląda na to, że tym razem Adamczyk poukładał sobie życie. Od jakiegoś czasu aktor spotyka się z Karoliną Szymczak, a od kilku dni mówi się o tym, że nawet ją poślubił!

Piotr Adamczyk nie odniósł się do tych rewelacji bezpośrednio, ale jego ostatni post na Instagramie wiele wyjaśnia. Gwiazdor zamieścił w sieci zdjęcie, które opatrzył podpisem: "Z moją wielokrotną żoną". Towarzyszy mu na nim... Weronika Książkiewicz!

Myślicie, że w ten sposób ucina spekulacje?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów