Piotr Adamczyk już po ślubie? Jego żona to dużo młodsza piękność!

Adrianna Kubiak 20.07.2019
Piotr Adamczyk
Fotografia: Viphoto/East News

Piotr Adamczyk od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Czy para zdecydowała się na ślub?

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak wzięli ślub? Jak donosi „Pudelek”, para prawdopodobnie pobrała się w czerwcu. Zakochani dbając o swoją prywatność, ukrywali informację przed mediami. Kim jest żona znanego aktora?

Zobacz także: Seksowne zdjęcie Kasi Cichopek. Gwiazda zapowiada tajemniczy projekt

Związek Piotra Adamczyka z Karoliną Szymczak

Karolina to 28-letnia modelka i wschodząca aktorka, która zagrała m.in. w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko” oraz „Gwiazdy”. W swoim dorobku ma również sesje dla amerykańskiego Playboya.

Piękna blondynka od dwóch lat tworzy udany związek z Piotrem Adamczykiem. Aktor postanowił jednak tym razem nie chwalić się życiem prywatnym w mediach. Pamiętamy jeszcze czas, kiedy głośno było o związku Adamczyka z Weroniką Rosati. Tabloidy spekulowały też o bliskich relacjach z Magdą Gessler, Kate Rozz, Anną Czartoryską czy Agnieszka Wagner.

Piotr Adamczyk – jest już po ślubie?

Odkąd aktor poznał modelkę próżno szukać w mediach ciekawostek dotyczących ich związku. Najwyraźniej parze udało się ukryć nie tylko codzienność, ale również jedno z najważniejszych wydarzeń.

Jak informuje „Pudelek”, Piotr Adamczyk jest już po ślubie z Karoliną. Prawdopodobnie para stanęła przed ołtarzem w czerwcu.

 Zobacz także: 40-letnia Katie Holmes w zaawansowanej ciąży? Ta wiadomość zdziwiła fanów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów