Piotr Adamczyk i jego ukochana już się nie ukrywają! Aktorka wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie

Hanna Skowron 11.12.2018
Piotr Adamczyk
Fotografia: Piotr Zagiell/East News

Do tej pory związek aktora z Karoliną Szymczak był owiany tajemnicą. Okazuje się, że spotykają się od dwóch lat!

Piotr Adamczyk to jeden z najbardziej docenianych polskich aktorów. Artysta nie może narzekać na brak pracy, a każdy kolejny projekt okazuje się być jego wielkim sukcesem. Niestety w życiu prywatnym nie zawsze mu się układało. Parę lat temu aktor spotykał się z Weroniką Rosati, ale od kiedy związek się rozpadł, nie widywano go z inną kobietą. Aż do teraz!

Okazuje się, że aktor od dwóch lat spotyka się z piękną modelką i aktorką Karoliną Szymczak. To właśnie Szymczak pochwaliła się w sieci zdjęciem z Piotrem, w którym przyznała, że spotykają się już ponad dwa lata!

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak są parą

Karolina Szymczak opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z Piotrem. Tym samym 27-latka potwierdziła, że jest w związku z utalentowanym aktorem. Opatrzyła fotografię wymownym podpisem: "Jesteś i zawsze będziesz moim marzeniem". Nie zabrakło tu też takich hasztagów jak: #2years, #anniversary, #togetherisbetter, #lovehim.

Zachwyceni fani gwiazdorskiej pary zasypali Adamczyka i Szymczak lawiną pozytywnych komentarzy.

Miłości i radości na kolejne lata

Gratulacje!

Niedawno w mediach pojawiły się także spekulacje, że Adamczyk planuje oświadczyć się ukochanej. Kim jest wybranka serca polskiego aktora? To 27-letnia modelka, a także aktorka filmu "Gwiazdy" czy serialu "Oko za oko". Zagra też w produkcji "Diablo".

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Co prawda te pary zaistniały tylko na ekranie, ale my chcielibyśmy, aby były prawdziwe. Poznajcie serialowe związki, które powinny istnieć w rzeczywistości!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów