Pink oszukała swoich fanów? Przyłapali ją fotoreporterzy!

Paulina Ermel 07.08.2018
Pink na koncercie
Fotografia: instagram.com/pink

Wokalistka odwołała koncert z powodu złego stanu zdrowia. Ale zdjęcia wskazują na to, że wcale tak źle nie było.

W ostatnim czasie Pink nie może mówić o dobrej passie. Wokalistka niedawno trafiła do szpitala przez odwodnienie. Lekarze postawili gwiazdę na nogi, ale zaledwie kilka godzin po wyjściu ze szpitala, znów zasłabła. Tym razem okazało się, że Amerykanka zmaga się z ostrą grypą żołądkową. I właśnie przez to nie mogła zagrać wyprzedanego całkowicie koncertu w Qudos Bank Arena w Sydney.

Pink odwołuje koncerty w Australii

To nie pierwszy odwołany przez wokalistkę koncert w Australii. jakiś czas temu gwiazda ostatecznie zrezygnowała z pierwszego występu w Sydney, tłumacząc się chorobą górnych dróg oddechowych. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że po odwołaniu koncertu, relaksowała się razem z dziećmi na plaży w Byron Bay. Wychwycili to zarówno fotoreporterzy, jak i rozgoryczeni fani.

W sieci pojawiło się kilka wymownych wpisów, z których wynika, że nikt nie wierzy już w choroby wokalistki.

Co na to sama Pink?

Nie muszę się z niczego tłumaczyć, ale z szacunku do fanów spróbuję. Układając tę trasę, starałam się robić to, co najlepsze dla moich dzieci, jednocześnie dając z siebie wszystko, również fizycznie, żeby dać wam najpiękniejsze koncerty w życiu. Przerwa w Byron była zaplanowana od 2017 roku, żebym mogła spędzić trochę czasu z dziećmi

Wierzycie wokalistce?

Zobacz także: Magazyn "People" wybrał najpiękniejszą kobietę 2018 roku

Adele dała niesamowity koncert na Glastonbury Festival 2016:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów